22 серпня 2017 р. у Бахмацькому районі Чернігівської області на базі ПСП «Пісківське» Асоціація виробників молока України за підтримки партнерів провела Національний День ферми, у якому взяли участь понад 300 учасників: виробники молока, підприємства виробничої та консалтингової інфраструктури галузі, представники органів державної влади та наукових установ.

Експозицію Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН з розробками науковців для виробництва і заготівлі кормів представляли начальник відділу економіки, інтелектуальної власності і маркетингу інновацій Юрій Халеп та старший науковий співробітник лабораторії пробіотиків Лариса Божок.

Учасникам заходу було представлено доповіді з новітніми теоретичними й практичними аспектами виробництва та переробки молока і ведення галузі в цілому.

Після теоретичної частини директор ПСП «Пісківське» Валерій Колоша та спеціалісти господарства познайомили присутніх із власним багатим досвідом успішного ведення молочного скотарства, продемонстрували усі етапи виробничого процесу заготівлі силосу.

Значний інтерес у представників сільськогосподарських підприємств викликали мікробні консерванти Інституту для заготівлі сінажу, силосу та корнажу, які впродовж кількох років вже гарно зарекомендували себе, зокрема, в ПСП «Пісківське», а за ціною на порядок  дешевші від імпортних розробок.