За ініціативою Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації 08 квітня 2016 року в Прилуцькому районі відбулася нарада з питань підведення підсумків за 2015 рік та підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт.

Розпочав роботу наради начальник управління агропромислового розвитку Прилуцької РДА Микола Даниленко, який підсумував роботу сільськогосподарської галузі району за 2015 рік.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний у своєму виступі акцентував увагу на ефективному проведенні весняно-польових робіт у області та аспектах кормозаготівлі.

Заступник директора Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України Сергій Козар розповів присутнім про мікробні препарати в сучасних аграрних технологіях.

Підбиваючи підсумки наради заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бобошко акцентував увагу керівників на успішному і своєчасному проведенні весняно-посівної компанії з використанням сучасних аграрних технологій.