Старший науковий співробітник лабораторії рослинно-мікробних взаємодій ІСМАВ НААН Елена Шаховнина взяла участь у зустрічі «Жінки та дівчата-вчені Чернігівської області», присвяченій Міжнародному дню жінок і дівчат у науці», яка відбулася 8 лютого 2022 року в Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка.
Міжнародний день жінок і дівчат у науці відзначається з 2016 року за підтримки ЮНЕСКО та спеціальної структури ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, маючи на меті сприяння повноцінному та рівному доступу жінок та дівчат до участі в науці.
Кандидат сільськогосподарських наук Олена Шаховніна розказала про наукові дослідження, які проводяться в нашому Інституті, досягнення і здобутки, які широкого застосовуються в аграрному виробництві.
З презентаціями своїх наукових досягнень в галузі історії, психології, педагогіки, економіки, кібербезпеки та математичного моделювання, хімічної технології виступили досвідчені і молоді науковці з НУ «Чернігівська політехніка», НУ «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Ніжинського державного університету імені М. Гоголя, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.