Сьогодні заступник директора з наукової та інноваційної діяльності ІСМАВ НААН Юрій Халеп взяв участь в онлайн вебінарі «Інформація про гранти для наукової діяльності на ресурсах Clarivate». Експерт Ірина Тихонкова детально розповіла як орієнтуватися в «океані» грантових програм та підвищити можливості отримати фінансування своїх наукових досліджень.
Зокрема, багато корисної інформації можна отримати через Web of Science Core Collection, оскільки автори статей вказують по яких грантових програмах і від яких грантодавців проводилися їхні дослідження. При цьому пошук проводиться автоматично по заданій шукачем темі своїх досліджень.
Також учасники вебінару були ознайомлені з тими великими можливостями пошуку грантової підтримки, які надає платформа Pivot RP – від інформації про грантові програми та грантодавців – до можливих партнерів згідно теми ваших досліджень. Крім того, можна переглянути інформацію не тільки щодо діючих програм, а й про раніше отримані гранти іншими дослідниками, щоб скористатися досвідом успішних грантоотримувачів та удосконалити свою заявку й підвищити шанси на отримання фінансування. До того ж можна налаштувати автоматичне сповіщення про нові грантові програми по заданій темі.
Про цікавість та велику корисність вебінару і високий фаховий рівень спікера засвідчила й велика кількість конкретних запитань від слухачів, на які було надано вичерпні відповіді.