Нещодавно в Інституті відбулися збори наукових працівників.
Відповідно до ст. 10 Закону України про наукову і науково-технічну діяльність та Статуту Інституту у зв’язку з закінченням терміну повноважень Вченої ради, яка була затверджена наказом НААН № 103-к від 17 березня 2024 р., обрано новий склад Вченої ради таємним голосуванням зборів наукових працівників.
До складу Вченої ради наукової установи увійшли провідні науковці установи, у т.ч. завідувачі науковими підрозділами, головні та провідні наукові співробітники, завідувачка аспірантури Ірина Коротка та голова ради молодих вчених Тетяна Сасіна (обрані вперше), керівник первинної профспілкової організації наукової установи Юрій Халеп.
Новообрана Вчена рада на своєму засіданні шляхом таємного голосування обрала голову – Анатолій Москаленко, заступника голови – Володимир Бардаков та секретаря – Віра Горбань.
На підставі рішення зборів наукових працівників новий склад Вченої ради буде подано на затвердження до Національної академії аграрних наук України.
Щиро бажаємо новообраній Вченій раді успіхів у вирішенні питань наукової і науково-технічної діяльності наукової установи!