Директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко провів зустріч із представниками України в Латвії, які зацікавились діяльністю нашої наукової установи на Форумі «Чернігівщина & країни Балтії. Регіональний вимір».
В зустрічі взяли участь заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Юрій Халеп, провідний фахівцець з інтелектуальної власності Ольга Бредюк, офіційний представник ТПП України в Латвії і голова правління Trade house Ukraina Александр Петров та член правління Trade house Ukraina в м.Рига Вячеслав Редько.
Анатолій Москаленко ознайомив гостей з структурою та напрямами діяльності нашого Інституту, акцентувавши увагу на ефективності наукових розробках для агровиробництва та їх комерціалізації не тільки в Україні, а і в країнах ЄС.
В свою чергу Юрій Халеп ознайомив гостей з трансфером технологій та можливими варіантами співробітництва нашої наукової установи з зарубіжними партнерами. Зустріч пройшла в режимі конструктивного діалогу, під час якого гості виявили зацікавленість наявними проєктами та інноваційними розробками, а представники ІСМАВ НААН підкреслили для себе нові можливості співпраці з закордонними партнерами. Результатом зустрічі стало обговорення умов для підготовки меморандуму про співпрацю.