20 січня 2016 року на базі Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбувся круглий стіл з представниками ТОВ “Сетагро” (офіційного представника та дистриб’ютора ТМ “AZOTER” в Україні) щодо співпраці з питань застосування мікробних препаратів Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН та ТМ “AZOTER” в Україні і за кордоном.

У засіданні круглого столу брали участь науковці ІСМАВ, представники компанії “Сетагро”: А.М. Сивоконь, М.А. Кибук, представники ТМ “AZOTER”: Пітер Колар, Владислав Варга, а також представник агропромислової компанії “Кернел” В.М. Старостишин та представник
ДП “Зернятко” Ю.В. Семероз.

З доповіддю про наукові розробки ІСМАВ виступив доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН В.В. Волкогон. Про особливості застосування органічного добрива Azoter доповів Владислав Варга. Учасники круглого столу обмінялись думками щодо застосування мікробних препаратів в Україні і за кордоном та  намітили шляхи проведення подальших наукових досліджень та впровадження їх результатів у аграрне виробництво.