Продукція стара

Препарат
Препарати для зернових культур
Біопрепарати для пшениці,ячменю, кукурудзи,гречки

ДІАЗОБАКТЕРИН - підвищує урожай зерна гречки та поліпшує якість одержаної продукції, збільшуючи в ній вміст білка і незамінних амінокислот.

МІКРОГУМІН - забезпечує збільшення польової схожості і енергії проростання насіння, сприяє формуванню розвиненої кореневої системи і активної рослинно-бактеріальної асоціації, інтенсифікує процес фотосинтезу у рослин.

Препарат
Препарати для зернобобових культур
Біопрепарати для сої, гороху, люпину

РИЗОГУМІН застосовується для бактеризації насіння сої з метою покращення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури. До складу препарату входить суспензія бульбочкових бактерій сої Bradyrhizobium japonicum М-8 або 46 (перший компонент) та розчин фізіологічно активних речовин біологічного походження (ауксини, цитокініни, амінокислоти, гумінові кислоти), мікроелементи в хелатованій формі та сполуки макроелементів у стартових концентраціях (другий компонент).

Препарат
Препарати для кормовиробництва
Біологічний консервант

СИЛОСНА ЗАКВАСКА призначена для підвищення якості та терміну збереженості силосу. У силосі, виготовленому з використанням мікробної закваски, підвищується вміст молочної кислоти на 6,6 – 15,8 %, вітамінів групи В на 0,5 – 0,9 мг/кг, каротину на 0,9 – 2,0 мг/кг. Підвищується кількість амілолітичних мікроорганізмів на 4,6х107–5,8х107, целюлозолітичних мікроорганізмів на 5х107–10х107, а також амілаз та редукуючих цукрів. Пригнічується ріст гнильних та маслянокислих бактерій, зменшується вміст масляної кислоти на 0,02–0,04 %. Застосування закваски сприяє зниженню втрат сухих речовин корму до 6,5 %, тоді як за природного силосування вони вдвічі більші.

Препарат
Біопрепарати під олійні культури
Біопрепарати для соняшнику, ріпаку

АЛЬБОБАКТЕРИН – застосовується для бактеризації насіння гірчиці та для бактеризації насіння ріпаку ярого та озимого з метою покрашення фосфорного живлення рослин, захисту від фітопатогенних грибів та підвищення продуктивності.

Препарат
Біопрепарати для технічних культур
Біопрепарати для цукр.буряків, льону, картоплі

БІОГРАН - застосовується для бактеризації насіннєвого матеріалу з метою покращення живлення рослин та підвищення продуктивності культури.

Препарат
Антимишин

АНТИМИШИН – зерновий препарат, призначений для боротьби з мишоподібними гризунами – пацюками, полівками та мишами на посівах, пасовищах, скиртах, в теплицях і парниках, овочесховищах, зерноскладах, підвалах, горищах, хлівах та інших закритих приміщеннях у будь-яку пору року (краще рано навесні і пізно восени). Препарат добре поїдається гризунами, швидко викликає розвиток хвороби (у пацюків через 2 – 6 діб, у мишей і полівок – через 1 – 4 доби) та загибель шкідників у 90 – 100 % випадків у строки до 14 діб. Епізоотія поширюється від місця застосування препарату в радіусі до 1,5 км і триває до півроку.

Препарат
Насіннєвий матеріал

Поліська 90 (Оригінатор – ННЦ «Інститут землеробства НААН»), занесено до Реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні з 1994 року. Різновид – еритроспермум. Зимостійкість і морозостійкість середня; стійкий до борошнистої роси, бурої іржи, септоріозу. Пустоварівка (Оригінатор – ТОВ «РАСАВА»), знесений до реєстру сортів рослин України в 2015 році. Сорт має високу продуктивність, середню стійкість до вилягання, добру зимостійкість та середню стійкість до хвороб.

Препарат
Біофунгіцид

Біофунгіцид Хетомік розроблено на основі гриба-антагоніста з роду хетомій і застосовується для поліпшення живлення рослин та захисту від збудників кореневих хвороб: кореневі гнилі зернових і зернобобових культур; сіра та біла гнилі гороху, сої, соняшнику, овочевих культур; фузаріоз і фузаріозне в’янення гороху, сої, люпину, льону, багаторічних трав, овочевих культур; фузаріозна гниль і коренеїд цукрових буряків; звичайна і срібляста парша картоплі; ризоктоніоз картоплі та овочевих культур.