Заступник директора з наукової та інноваційної діяльності ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко 8 червня 2018 року взяв участь у науково-практичному семінарі «Формування ринку органічної продукції в Україні», який відбувся в рамках ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «АGRO-2018».
В роботі семінару взяли участь вчені Інституту агроекології і природокористування НААН, Національного університету біоресурсів і природокористування України, ННЦ «Інститут землеробства», керівники та спеціалісти господарств-виробників органічної продукції.
Анатолій Москаленко виступив з доповіддю «Інноваційні розробки Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН у технологіях вирощування органічної продукції», яка викликала великий інтерес присутніх. На всі запитання учасники отримали вичерпні відповіді.
Під час семінару були також розглянуті питання перспектив та проблем розвитку органічного виробництва України, ролі кооперації у розвитку вітчизняного органічного ринку, особливостях виробництва органічної продукції птахівництва та формування її ринку, технологій вирощування лікарських рослин в умовах органічного виробництва та ряд інших.