Науковці нашого Інституту взяли участь в міжнародній науково-практичній конференції «Органічне виробництво в умовах зміни клімату: технології і техніка», яка пройшла в Інституті механіки та автоматики агропромислового виробництва НААН (смт. Глеваха).
На пленарному засіданні з доповіддю «Ефективність мікробних препаратів в органічному виробництві» виступив завідувач відділу сільськогосподарської мікробіології ІСМАВ НААН, академік НААН Віталій Волкогон. Доповідач обґрунтував доцільність і важливість поєднання окремих органічних агрофонів з дією мікробних препаратів, недоцільність проведення інокуляції при вирощуванні сільськогосподарських культур по фону гною ВРХ. Підкреслено необхідність використання біопрепаратів при вирощуванні проміжних сидеральних культур для накопичення в сидеральній біомасі не лише сполук азоту, фосфору і калію, але й Карбону.
У роботі конференції також взяли участь кандидати сільськогосподарських наук Олена Шаховніна («Біологічний захист рослин сої від збудників кореневих хвороб»), Алла Трепач і Любов Токмакова («Вплив добрив та Поліміксобактерину на формування мікробоценозу кореневої зони рослин пшениці озимої та продуктивність культури»).
Учасники конференції наголосили на важливості розвитку органічного землеробства в Україні.