В.о. відділу ЕІВМІ та ОПНК Ольга Бредюк взяла участь в онлайн брифінгу з представниками Посольства України в Японії, під час якого обговорювалися питання поглиблення і розширення співпраці між товаровиробниками Чернігівського регіону та Японії.
В заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський, керівництво Чернігівської ОДА, представники бізнесу регіону, територіальних громад, районних адміністрацій.
На сьогодні Японія є однією з найбільш економічно розвинених країн світу, але надзвичайно залежить від імпорту продуктів харчування для забезпечення продовольчої безпеки, тому саме співпраця з агровиробниками є дуже перспективним напрямком співпраці. Однак Японія пред’являє дуже високі вимоги щодо безпечності та якості продукції, яку імпортує. Зокрема в продуктах харчування – це мають бути екологічні та органічні продукти.
Наш Інститут займається розробкою та впровадженням в сільськогосподарське виробництво саме засобів біологізації для виробництва якісної і безпечної сільськогосподарської продукції. Відповідно співпраця з агровиробниками дозволяє отримувати їм екологічну продукцію для подальшої реалізації і переробки. Оскільки Чернігівська область – одна із лідерів по виробництву сільгосппродукції, то саме у агровиробників нашої області є найбільші можливості для встановлення та налагодження партнерських відносин.