В рамках виконання наступного етапу реалізації спільного проекту ІСМАВ НААН та ТОВ «Кернел-Трейд» щодо широкомасштабного застосування переданого по ліцензійній угоді препарату Поліміксобактерин, заступник директора Інституту Юрій Халеп сьогодні відвідав партнерів агрохолдингу.

            Так, один із флагманів кукурудзяної галузі України ТОВ «Земля і Воля» (Бобровицький район Чернігівської області) придбало у ТОВ «Кернел-Трейд» та застосувало партію препарату для обробки насіння кукурудзи з метою його випробування на кількох сотнях гектарів різних ділянок своїх посівів. На даний час в господарстві вивчають можливість фоліарного застосування Поліміксобактерину на дослідних ділянках.

В СТОВ «Полісся» (Козелецький район Чернігівської області) застосували Поліміксобактерин для фоліарної обробки озимої пшениці та бактеризації дослідної партії насіння кукурудзи. Агроном господарства Валентин Прима поділився своїм спостереженням, що бактеризована кукурудза зійшла швидше, ніж на ділянці без інокуляції, засіяній на два дні раніше.