Директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко взяв участь у роботі ІІ Форуму регіонів України та Республіки Білорусь у складі делегації Чернігівської області на чолі із в.о. голови Чернігівської ОДА Наталією Романовою, який пройшов у м. Житомирі 3-4 жовтня 2019 року.
У Форумі взяли участь Президент України Володимир Зеленський та Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол і Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим, представники міністерств обох країн, бізнесу, науки та громадськості.
Під час роботи Форуму було розглянуто поточний стан справ у різних сферах, обговорені проблемні питання, окреслені майбутні шляхи для подальшого співробітництва. В.о. голови Чернігівської ОДА Наталія Романова акцентувала увагу на міжрегіональному співробітництві в економічній сфері, розвитку туризму, спільних напрацюваннях в галузі освіти і науки.
Делегація нашої області відвідала ключові галузеві заходи Форуму та представила промисловий потенціал Чернігівщини, зокрема ТОВ «ПК Пожмашина» представила автоцистерну АЦ-4-60 (530927)-515М та автомобіль-самоскид АС-1422, а ПрАТ «Чернігівський автозавод» – сучасні автобуси «АЙСТРА» (пристосований для людей на інвалідних візках) та «ТЮЛЬПАН».