26 жовтня 2021 року, відбулися урочистості з нагоди святкування 60-річчя створення нашого Інституту, які відкрив директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко та зачитав привітання Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.
Привітати нашу наукову установу з ювілеєм приїхали народний депутат України Валерій Зуб, в.о. президента НААН Юрій Лупенко, заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш, голова Чернігівської районної ради Микола Силенко, які також вручили нагороди співробітникам нашого Інституту за вагомий внесок в розвиток аграрної науки.
Приємно зазначити, що до урочистостей долучилися в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА Олег Крапивний, виконавчий директор Північного міжрегіонального науково-інноваційного центру розвитку АПК Олександр Нечипоренко, науковці, які очолювали Інститут у різні роки – академік НААН Володимир Патика, академік НААН Віталій Волкогон, директор Носівської СДС МІП ім. В.М. Ремесла Наталія Буняк, колеги-науковці з інших інститутів системи НААН, колеги-педагоги з вищих навчальних закладів, аграрії, які тісно співпрацюють з нашим Інститутом, представники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка.
З привітаннями від Інституту витупили заступник директора з наукової роботи Сергій Козар та голова РМВ Ганна Цехмістер. Директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко привітав колектив Інституту з ювілеєм та вручив відзнаки «Гордість інституту», почесні грамоти та подяки співробітникам за плідну працю та з нагоди 60-річчя заснування ІСМАВ НААН.
Під час офіційної частини гості познайомилися з історією створення та досягненнями нашого Інституту, відмітили важливість досліджень, які проводять співробітники нашого Інституту, подякували за плідну працю та побажали нашому колективу процвітання, нових відкриттів і звершень.
Насамкінець всі змогли насолодитися українською музикою у виконанні колективу художньої самодіяльності Михайло-Коцюбинської ОТГ під керівництвом Лідії Гаєвської.
Також на адресу ІСМАВ НААН надійшли вітання від директорів більш ніж 30 наукових установ системи НААН, навчальних закладів та органів влади, які не змогли бути присутніми на урочистостях.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до святкування та привітав наш колектив з ювілеєм та бажаємо всім міцного здоров’я, благополуччя та щастя, життєвої снаги і невгасимого оптимізму! А наш колектив і надалі буде працювати задля процвітання України!