30 травня 2019 року директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко прийняв участь в роботі сімнадцятого Конгресу вчених економістів-аграрників та міжнародній науково-практичній конференції “Перспективні форми організації господарської діяльності на селі”.
В роботі Конгресу і конференції взяли участь провідні вітчизняні вчені – економісти, народні депутати України, заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова, керівник проекту ЄС “Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні” Джон Міллнз, делегації фахівців з Німеччини, Франції, Литви, Польщі, Молдови. Головував на зібранні перший віце-президент НААН, академік НААН Михайло Гладій.
Економісти-аграрники розглянули інституційно-правові умови ведення господарської діяльності, теоретичні засади та практику діяльності господарських формувань, параметри моделей та ефективність різних організаційно-правових форм господарювання, розвиток несільськогосподарських видів діяльності в сільській місцевості.