БЕЗКОШТОВНА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ІННОВАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В АГРОПРОДОВОЛЬЧІЙ ГАЛУЗІ EIT FOOD SEEDBED 2021

Країна: країни ЄС

Дедлайн: 10 квітня 2021 року

Веб-сайт: https://www.eitfood.eu/entrepreneurship/projects/Seedbed та http://timo.wz.uw.edu.pl/Seedbed

 

Подробиці програми:

Програма реалізується завдяки EIT Food. Учасники консорціуму це підприємства, науково-дослідницькі інституції та університети. Консорціум був зорганізований в рамах Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), котрий є органом Європейської комісії. EIT Food – найбільша європейська ініціатива в агропродовольчої галузі, яка впроваджує програми підтримки інновацій для харчового сектору в Європі. Діяльність EIT фінансується Європейською Комісією в рамках програми «Горизонт Європа».

Програма EIT Food Seedbed надає підтримку людям, які хочуть створити компанії у сферах, пов’язаних з агропродовольчим сектором, або вже заснували такі компанії. Бенефіціари отримуватимуть мериторичну (навчання та наставництво) та фінансову підтримку (пов’язану з реалізаціею розмов із потенційними клієнтами, до 8 000 євро, щоб перевірити ідею та можливість отримання подальшого фінансування та підтримки EIT Food у рамках Startup Launch Grant). Унікальним елементом програми є підтримка процесів перевірки бізнес-ідей та корисності технічних рішень шляхом структурованого діалогу з потенційними клієнтами (customer discovery process), реалізованого на основі методології, розробленої EIT Food у співпраці зі спеціалізованими тренерами, наставниками та завдяки фінансовій підтримці, що пропонується стартапам.

Програма проводиться англійською мовою у п’яти європейських центрах, розташованих у Польщі, Північній Ірландії, Німеччині, Іспанії та Данії.

Про EIT Food Seedbed:

Програма EIT Food Incubator Program підтримує підприємців, які прагнуть визначити, чи існує ринок товарів чи послуг, які використовують інноваційні агропродовольчі технології, створені для значного впливу на будь-яку частину харчового сектору, включаючи спосіб виробництва, доставки, споживання, переробки та оцінки своєї їжі.

Програма підтримує команди в різних місцях по всій Європі шляхом перевірки ділових ідей на ранніх стадіях та розробки підривних технологій, за які клієнти готові платити. Обрані команди будуть забезпечені інструментами, досвідом, зв’язками та наставниками, які допоможуть їм краще зрозуміти потреби своїх клієнтів та підтвердити свою бізнес-ідею.

Завдяки структурованим бесідам із до 100 відповідними клієнтами та наставниками учасники отримують безцінне розуміння, яке допоможе їм побудувати щось, за що клієнти готові платити, ключова вимога для успішного запуску масштабованого бізнесу. Наприкінці програми учасники передадуть свої ідеї групі експертів галузі, отримавши конструктивний відгук та шанс виграти безнадійні грошові призи.

Реєстрація: www.businesscreation.eitfood.eu

Заявки відкриваються 14 лютого 2021 р. Після реєстрації ви автоматично отримаєте посилання для подання заявки. Кінцевий термін подання заявок – 10 квітня 2021 року.

Вимоги:

Кандидати зацікавлені участю у програмі повинні представити інноваційну ідею, яка має потенціал і внести корисні зміни у способи виробництва, доставки, споживання їжі та/ або переробки відходів, що утворюються в цих процесах.

Окрім типових агропродовольчих рішень, стартапи можуть працювати у сферах, що підтримують виробництво харчових продуктів, включаючи: машини та обладнання для сільського господарства та переробки, логістику, упаковку, ІТ-рішення, скорочення відходів харчового ланцюга, бізнес-послуги та соціальні інновації.

Програма стосується стартапів на ранніх стадіях розвитку, саме тому ми особливо заохочуємо науковців та підприємців, технологічна ідея яких пов’язана з поточними дослідженнями, а її подальший розвиток вимагає отримання спеціалізованих знань та контактів з потенційними клієнтами у Польщі та інших європейських країнах.