Кандидат ветеринарних наук, завідувач лабораторії пробіотиків Наталія Кравченко та старший науковий співробітник відділу економіки, інтелектуальної власності та маркетингу інновацій ІСМАВ НААН Олександр Христенко 24 травня 2018 року взяли участь в обласній нараді з питань організації заготівлі кормів та розвитку молочного скотарства, яка пройшла на базі ТОВ «КРОК-УкрЗалізБуд» (с.Білорічиця Прилуцького району).
У заході взяли участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Олег Крапивний, представники Прилуцької РДА, генеральний директор ТОВ «КРОК-УкрЗалізБуд» Михайло Андрієвський, головний агроном ТОВ «Агрофірма «Колос» Олександр Паламарчук, представники компаній «Афімілк Ізраїль», ТОВ «Пьотінгер-Україна, ТОВ «Еколаб», ТОВ «Даж», ТОВ «Йозера Україна», ТОВ «ЕкіпАгро», ТОВ «Бізарт» та керівники сільськогосподарських підприємств, що розвивають молочне скотарство в області.
Наталія Кравченко виступила з доповіддю щодо ефективності впровадження мікробних консервантів ІСМАВ НААН для кормовиробництва в практичну діяльність при виробництві продукції тваринництва, яка викликала високий інтерес присутніх.
На зібранні були обговорені питання молочного бізнесу та шляхи покращення його рентабельності. Висвітлені питання по інноваційним підходам до збереження високоякісних кормів, сучасним технологіям гігієни та доїльного обладнання в молочному скотарстві, сучасним підходам до збереження грубих кормів, компостування гною на компост.