|

Поліміксобактерин для кукурудзи

Ціна: 486 грн./л    Замовити

 

Поліміксобактерин – мікробний препарат призначений для поліпшення фосфорного живлення рослин, шляхом передпосівної обробки насіння кукурудзи та обприскування рослин у період вегетації з метою підвищення урожайності кукурудзи, а також поліпшення якості продукції.

 

 

 

Біологічна дія.

Механізм дії препарату, пов’язаний із властивістю бактерій Paenibacillus polymyxa КВ продукувати фітогормони ауксинової, гіберелінової і цитокінінової природи, вітаміни групи В. Фітогормони стимулюють ріст і розвиток рослин, підвищують їх імунітет, активно впливають на формування і розвиток кореневої системи, її абсорбуючої здатності. Зростання продуктивності посівів сільськогосподарських культур від застосування біопрепарату пояснюється посиленням процесів живлення, дихання та фотосинтезу рослин, підвищенням ефективності використання мінеральних добрив, збільшенням стійкості посівів до несприятливих погодних умов, таких як похолодання або посуха, та покращенням фітосанітарного стану посівів.

Ефективність.

В результаті застосування препарату урожайність зеленої маси кукурудзи зростає на 10-16%, зерна – на 16-26%, зі збільшенням вмісту протеїну в зерні до 2%.

Спосіб застосування та дози.

Для обробки 1 тонни насіння кукурудзи необхідно 3 літри препарату.

Для обприскування рослин у період вегетації – 0,5 літра на 1 гектар.

Бактерії Paenibacillus polymyxa КВ проявляють резистентність до дії низки фунгіцидів: Аліос, Корріоліс, Максим АП, Максим XL 025 FS, Реал 200, Росток, Роялфло, Флуосан та інсектицидів: Гаучо, 70%, Дітокс, Круїзер 350FS, Семафор 20 ST та інших пестицидів у концентрації, яка застосовується в технологічній робочій суміші для протруєння насіння кукурудзи або пшениці, що дозволяє проводити завчасно бактеризацію насіння з одночасним обробітком протруйниками безпосередньо в господарствах або на насіннєвих заводах.

Для приготування робочої суміші мікробний препарат потрібно ретельно збовтати, після чого розчинити у необхідному об’ємі води. Для обробки 1 тонни насіння кукурудзи 3 літри препарату розводять в 17 літрах води, а для обприскування рослин в період вегетації на 1 гектар – 0,5 літра препарату в 100 літрах води. Робочу суміш препарату слід готувати перед самою бактеризацією насіння або обприскування рослин під час вегетації. Обприскування рослин під час вегетації обов’язково  проводити в хмарну погоду або у вечірній і нічний час для запобігання попаданню прямих сонячних променів на оброблені рослини для збереження життєздатності бактерій. Обприскування вегетуючих рослин кукурудзи проводять у фазі розвитку 5-9 листків.

Запобіжні заходи.

Не допускати потрапляння прямих сонячних променів на препарат, приготовану суспензію і бактеризоване насіння.

Зберігання

Термін зберігання 60 діб при зберіганні у темному приміщенні або в холодильній камері за температури не вище 4°С.

ЗАМОВИТИ