АГРОБАКТЕРИН (для кукурудзи)

Ціна: 380 грн./л   Замовити

 

Агробактерин – мікробний препарат призначений для поліпшення фосфорного живлення рослин, шляхом передпосівної обробки насіння кукурудзи та обприскування рослин у період вегетації з метою підвищення урожайності кукурудзи, а також поліпшення якості продукції.

Біологічна дія.

Діючою речовиною Агробактерину є фосфатмобілізуюча бактерія Agrobacterіum radіobacter, механізм дії якої пов’язаний з властивостями бактерій синтезувати велику кількість ферментів, основна функція яких полягає у прискоренні і регуляції всіх хімічних реакцій, необхідних для життєдіяльності, вони обумовлюють обмін речовин мікроорганізмів і інтенсивність виділення в середовище продуктів їх метаболізму.

Бактерії Agrobacterіum radіobacter при їх культивуванні синтезують: карбонові кислоти, екзополісахариди – амілопектин та леван, фермент фосфатазу, які здатні активізувати процеси мінералізації фосфатів ґрунту і добрив, внаслідок чого, покращується  фосфорне живлення рослин.

Мікроорганізми Agrobacterіum radіobacter синтезують речовини, які належать до основних класів фітогормонів: ауксини, гібереліни і цитокініни та вітаміни групи В, амінокислоти, які забезпечують стимулювання ростових процесів рослин, підвищують їх імунітет, стійкість до абіотичних стресів, активно впливають на формування і розвиток кореневої системи, її абсорбуючої здатності, процеси живлення, дихання та фотосинтезу рослин, підвищення ефективності використання мінеральних добрив, що впливає на покращення фітосанітарного стану посівів та формування продуктивності сільськогосподарських культур.

Ефективність.

В результаті застосування препарату урожайність кукурудзи підвищується на 10-19%.

Спосіб застосування та дози.

Для обробки 1 тонни насіння кукурудзи необхідно 3 літри препарату.

Для обприскування рослин у період вегетації – 0,5 літра на 1 гектар.

Бактерії Agrobacterіum radіobacter проявляють резистентність до дії низки фунгіцидів: Аліос, Корріоліс, Максим АП, Максим XL 025 FS, Реал 200, Росток, Роялфло, Флуосан та інсектицидів: Гаучо, 70%, Дітокс, Круїзер 350FS, Семафор 20 ST та інших пестицидів у концентрації, яка застосовується в технологічній робочій суміші для протруєння насіння кукурудзи або пшениці, що дозволяє проводити завчасно бактеризацію насіння з одночасним обробітком протруйниками безпосередньо в господарствах або на насіннєвих заводах.

Для приготування робочої суміші мікробний препарат потрібно ретельно збовтати, після чого розчинити у необхідному об’ємі води. Для обробки 1 тонни насіння кукурудзи 3 літри препарату розводять в 17 літрах води, а для обприскування рослин в період вегетації на 1 гектар – 0,5 літра препарату в 100 літрах води. Робочу суміш препарату слід готувати перед самою бактеризацією насіння або обприскування рослин під час вегетації. Обприскування рослин під час вегетації обов’язково  проводити в хмарну погоду або у вечірній і нічний час для запобігання попаданню прямих сонячних променів на оброблені рослини для збереження життєздатності бактерій. Обприскування вегетуючих рослин кукурудзи проводять у фазі розвитку 5-9 листків.

Запобіжні заходи.

Не допускати потрапляння прямих сонячних променів на препарат, приготовану суспензію і бактеризоване насіння.

Зберігання.

Термін зберігання 3 місяці. Мінімальна температура зберігання 4 град. Максимальна температура зберігання 10 град.

ЗАМОВИТИ