Згідно графіку виборчої кампанії 25 січня 2019 року в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулися збори колективу наукових працівників установи, на яких обрано директора відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”.

Голова зборів Пилипенко Л.А., д.б.н., член-кореспондент НААН, заступник академіка-секретаря Відділення землеробства, меліорації та механізації апарату Президії НААН висловила подяку Віталію Васильовичу Волкогону за багаторічну самовіддану роботу на посаді директора і повідомила, що наказом НААН № 317-к від 06.11.2018 р. було оголошено конкурс на зайняття посади директора ІСМАВ.

Прийом документів від претендентів на посаду директора тривав 60 днів. Для участі у конкурсі на посаду директора Інституту надійшли документи від двох претендентів:

Дерев’янка Станіслава Васильовича (самовисунення), кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника; стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників – 22 роки,  стаж роботи на керівних посадах – 9 років.

Москаленка Анатолія Михайловича (самовисунення), академіка Академії економічних наук України, доктора економічних наук, доцента, заслуженого економіста України; стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково- педагогічних працівників – 27 років, стаж роботи на керівних посадах – 20 років.

Конкурсною комісією НААН (згідно з Протоколом № 36 від 15 січня 2019 року з проведення конкурсу на посаду керівників наукових установ НААН) до участі у конкурсі на посаду директора ІСМАВ допущено обох кандидатів.

Попередньо в Інституті (22.01.2019 р.) проведено зустріч кандидатів на посаду директора з трудовим колективом установи, де кандидати представили свою передвиборчу програму.

Процедура голосування проходила відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника державної наукової установи НААН, затвердженого Президією НААН від 25.01.2017 р., протокол № 2.

Для проведення голосування обрано лічильну комісію у складі 3 осіб: Бардакова В.А., завідувача лабораторії землеробства та насінництва ІСМАВ, М’ягкої М.В., старшого наукового співробітника лабораторії ґрунтової мікробіології ІСМАВ, Шевцової О.Л., начальника відділу наукових кадрів та аспірантури апарату Президії НААН.

У виборах директора відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” брали участь наукові працівники Інституту, всього 35 осіб.

За результатами голосування директором Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН абсолютною більшістю голосів обрано Москаленка Анатолія Михайловича.

Колектив Інституту щиро вітає Анатолія Михайловича та бажає йому міцного здоров’я, творчої наснаги, плідної праці, реалізації ідей і задуманих планів.