|

Біопрепарати для рослинництва

Препарат
ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН
Для кукурудзи

ПОЛІМІКСОБАКТЕИН призначений для поліпшення фосфорного живлення рослин, шляхом передпосівної обробки насіння кукурудзи та обприскування рослин у період вегетації з метою підвищення урожайності кукурудзи.

Препарат
ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН
Для пшениці

ПОЛІМІКСОБАКТЕИН призначений для поліпшення фосфорного живлення рослин, шляхом передпосівної обробки насіння пшениці та обприскування рослин у період вегетації з метою підвищення урожайності пшениці.

Препарат
ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН
Для соняшника

ПОЛІМІКСОБАКТЕИН призначений для поліпшення фосфорного живлення рослин, шляхом передпосівної обробки насіння соняшника та обприскування рослин у період вегетації з метою підвищення урожайності соняшника.

Препарат
ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН (стимулятор росту)
Для пшениці, кукурудзи, соняшнику та інших

ПОЛІМІКСОБАКТЕИН призначений для поліпшення фосфорного живлення рослин, шляхом передпосівної обробки насіння культур та обприскування рослин у період вегетації з метою підвищення урожайності культур.

Препарат
РИЗОГУМІН (торф’яний)
Для сої

РИЗОГУМІН застосовується для бактеризації насіння сої з метою покращення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури.

Препарат
РИЗОГУМІН (торф’яний)
Для гороху

РИЗОГУМІН застосовується для бактеризації насіння гороху з метою покращення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури.

Препарат
РИЗОГУМІН (торф’яний)
Для люпину

РИЗОГУМІН застосовується для бактеризації насіння люпину з метою покращення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури.

Препарат
РИЗОГУМІН (торф’яний)
Для нуту

РИЗОГУМІН застосовується для бактеризації насіння нуту з метою покращення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури.

Препарат
РИЗОГУМІН (торф’яний)
Для квасолі

РИЗОГУМІН застосовується для бактеризації насіння квасолі з метою покращення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури.

Препарат
РИЗОГУМІН-ПЛЮС (рідкий)
Для сої

РИЗОГУМІН-ПЛЮС застосовується для бактеризації насіння сої з метою покращення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури.

Препарат
РИЗОГУМІН-ПЛЮС (рідкий)
Для гороха

РИЗОГУМІН-ПЛЮС застосовується для бактеризації насіння гороху з метою покращення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури.

Препарат
РИЗОГУМІН-ПЛЮС (рідкий)
Для люпина

РИЗОГУМІН-ПЛЮС застосовується для бактеризації насіння люпину з метою покращення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури.

Препарат
РИЗОГУМІН-ПЛЮС (рідкий)
Для нуту

РИЗОГУМІН-ПЛЮС застосовується для бактеризації насіння нуту з метою поліпшення азотного живлення рослин і підвищення продуктивності культури.

Препарат
ДІАЗОБАКТЕРИН
Для гречки

ДІАЗОБАКТЕРИН застосовується для бактеризації насіння гречки з метою підвищення урожайності та поліпшення якості зерна та зеленої маси.

Препарат
ДІАЗОБАКТЕРИН
Для озимого жита

ДІАЗОБАКТЕРИН застосовується для бактеризації насіння озимого жита з метою підвищення урожайності та поліпшення якості зерна та зеленої маси.

Препарат
ДІАЗОБАКТЕРИН
Для злакових трав

ДІАЗОБАКТЕРИН застосовується для бактеризації насіння злакових трав з метою підвищення урожайності та поліпшення якості зерна та зеленої маси.

Препарат
АЛЬБОБАКТЕРИН
Для ріпаку

АЛЬБОБАКТЕРИН застосовується для бактеризації насіння ріпаку ярого та озимого з метою покрашення фосфорного живлення рослин, захисту від фітопатогенних грибів та підвищення продуктивності.

Препарат
АЛЬБОБАКТЕРИН
Для гірчиці

АЛЬБОБАКТЕРИН застосовується для бактеризації насіння гірчиці з метою покрашення фосфорного живлення рослин, захисту від фітопатогенних грибів та підвищення продуктивності.

Препарат
БІОГРАН (гранули)
Для овочів

БІОГРАН застосовується при вирощуванні огірків, помідорів і капусти з метою поліпшення живлення рослин та підвищення продуктивності культур.

Препарат
БІОГРАН (рідкий)
Для картоплі

БІОГРАН застосовується для бактеризації насіннєвого матеріалу картоплі з метою поліпшення живлення рослин та підвищення продуктивності культури.

Препарат
МІКРОГУМІН (торф’яний)
Для ячменю, вівса та проса

МІКРОГУМІН застосовується для бактеризації насіння ярого ячменю, вівса і проса з метою покращення кореневого живлення рослин.

Препарат
РИЗОБОФІТ
Для сочевиці і бобових трав

РИЗОБОФІТ застосовується для бактеризації насіння бобових культур (сочевиці) і бобових трав (люцерни, конюшини, козлятника) з метою збільшення врожайності.

Препарат
БІОФУНГІЦИД ХЕТОМІК

ХЕТОМІК застосовується для поліпшення росту, розвитку та захисту сільськогосподарських культур від збудників кореневих хвороб.