Біопрепарати для тваринництва

Препарат
МІКРОБНИЙ КОНСЕРВАНТ
Для сінажу

МІКРОБНИЙ КОНСЕРВАНТ - призначений для підвищення якості та терміну зберігання сінажу. Основною метою використання консерванту є якнайшвидше перетворення цукру бактеріями у молочну кислоту, забезпечення швидкого падіння показнику рН за 1-2 доби до 4,8-5,5 і досягнення таким чином вищої стабільності корму при зберіганні, кращого збереження поживних речовин, а також аеробної стабільності при відкритті корму під час його згодовування.

Препарат
СУБТІКОН
Для консервування плющеного зерна кукурудзи

СУБТІКОН – це рідкий мікробний препарат на основі штаму бактерій сінної палички, який володіє високою амілолітичною активністю, здатний синтезувати вітаміни групи В, незамінні амінокислоти, органічні кислоти, які захищають консервовану масу кукурудзяного корнажу від гниття, пліснявіння, маслянокислого бродіння та забезпечують тривале збереження без застосування хімічних консервантів..

Препарат
СИЛОСНА ЗАКВАСКА
Для силоса

СИЛОСНА ЗАКВАСКА - призначена для підвищення якості та терміну збереженості силосу. У силосі, виготовленому з використанням мікробної закваски, підвищується вміст молочної кислоти на 6,6 – 15,8 %, вітамінів групи В на 0,5 – 0,9 мг/кг, каротину на 0,9 – 2,0 мг/кг.