|

Антимишин

Ціна: 84 грн./кг    Замовити

 

Антимишин – мікробний препарат, призначений для боротьби з мишоподібними гризунами: полівками і мишами на посівах, пасовищах, в теплицях і парниках, овоче – і зерносховищах, підвалах, горищах, сараях та інших приміщеннях в будь-яку пору року.

Біологічна дія.

Родентопатогенні бактерії, на основі яких створено препарат Антимишин, відносяться до групи збудників кишкових інфекцій виду Salmonella enteritidis var. Issatchenko (штам Ч-1). В 1 г препарату міститься не менше 2 млрд. життєздатних клітин.
Сальмонела розмножується в організмі гризуна і викликає його загибель. Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, а потім в кров тварин бактерії спричиняють септицемію. Спочатку активність гризунів підвищується, але через 3-5 діб вони стають слабкими, мало їдять і гинуть.
На відміну від багатьох хімічних отрут, застосовувані для дератизації, бактеріальні препарати, в тому числі і Антимишин, не мають відлякуючого впливу на гризунів і добре ними поїдаються. Розвиток інфекції і загибель гризунів протікає поступово, тому шкідники не припиняють поїдання бактеріального препарату навіть у розпал захворювання.
Патогенність родентопатогенних бактерій, незважаючи на приналежність до групи сальмонел, вибіркова. Вони є безпечними не тільки для людини, домашніх тварин і корисної дикої фауни, але і для переважної більшості видів гризунів.

Спосіб застосування та дози.

У приміщеннях препарат розкладають в місцях скупчення гризунів у принадні ящики з отворами або в шпари. У складах, теплицях, зерносховищах препарат розкладають з розрахунку 50-100 г на 100 кв. м. При обробці посівів, сіножатей, пасовищ препарат використовують з розрахунку 2 кг на 1 га. Періодично перевіряють наявність препарату і додають свіжого до тих пір, поки приманка буде залишатися цілою. Боротьбу з гризунами припиняють тоді, коли препарат більше не поїдається.

Запобіжні заходи.

До роботи з бактеріальним препаратом не допускаються особи з шлунково-кишковими захворюваннями, а також матері, які годують немовлят.
Засіб не токсичний для тварин, проте слід уникати поїдання ними препарату. Не застосовувати у пташниках, де птиця не щеплена проти сальмонельозу птиці. Не застосовувати для знищення гризунів на кроле – і звірофермах, а також у віваріях.

Під час роботи з зерновим препаратом Антимышин необхідно дотримуватися правил особистої гігієни; не можна їсти, пити, палити. Після роботи ретельно вимити руки з милом. Місця розташування препарату повинні бути недоступні для дітей. У разі попадання засобу на шкіру або слизові оболонки людини потрібно вимити руки з милом і промити слизові оболонки дезінфікуючими розчинами, після чого звернутися до лікаря.

Зберігання

Термін зберігання 6 місяці. Мінімальна температура зберігання -1 град. Максимальна температура зберігання 4 град.

Замовити