Антимишин

Ціна: 59 грн./кг    Замовити

 

ІНСТРУКЦІЯ
із застосування зернового препарату АНТИМИШИН

 

АНТИМИШИН – зерновий препарат, призначений для боротьби з мишоподібними гризунами – полівками та мишами на посівах, пасовищах, скиртах, в теплицях і парниках, овочесховищах, зерноскладах, підвалах, горищах, хлівах та інших закритих приміщеннях у будь-яку пору року (краще рано навесні і пізно восени). Препарат добре поїдається гризунами, швидко викликає розвиток хвороби (у мишей і полівок – через 1 – 4 доби) та загибель шкідників у 90 – 100 % випадків у строки до 14 діб. Епізоотія поширюється від місця застосування препарату в радіусі до 1,5 км і триває до півроку.

Характеристика препарату  Препарат Антимишин являє собою культуру бактерій тифу мишовидних гризунів роду Salmonella, вирощену на зерні пшениці, жита, ячменю або вівса.

Спосіб застосування та норми витрат препарату  У закритих приміщеннях препарат розкладають у кожну нору гризунів (по 10–20 г), а там, де важко виявити нори – у принадні ящики з кришкою, розміром 40х10х10 см з декількома боковими отворами діаметром 5 см для доступу гризунів до приманки. У складах, теплицях, зерносховищах препарат розкладають з розрахунку: для боротьби зі щурами – 100–200 г, з мишами – 50–100 г на 100 м2.

У стогах, скиртах препарат розкладають у паперових пакетиках по 10–20 г в ніші на висоті 1,5 м і відстані між ними 1–1,5 м.

На посівах, сінокожах, пасовищах рекомендується розкладати препарат з розрахунку 2 кг на 1 га смугами шириною 100–200 м з інтервалом між ними 100 м, можна сипати препарат з вантажної машини (з двох боків). Відстань між прогонами 25–50 м.

Застереження! Під час роботи з бактеріальним препаратом Антимишин необхідно дотримуватись правил особистої гігієни : не можна їсти, пити, палити. Після роботи ретельно вимити руки з милом.

Місця розташування препарату повинні бути недоступні для дітей.

При дератизації в господарських приміщеннях збирати виявлені трупи гризунів. До роботи з бактеріальним препаратом не допускаються особи з шлунково-кишковими захворюваннями, а також матері, які годують немовлят.

Форма випуску  Поліетиленові пакети по 0,1 –1,0 кг.  В 1 г препарату міститься не менше 2 млрд. життєздатних клітин.

Зберігання  За умов дотримання стерильності та температурного режиму (від -1 до + 10оС) строк зберігання становить 90 днів, при кімнатній температурі – до 45 днів.

Замовити