Продукція

Препарат
Біопрепарати для рослинництва
Ризогумін, Діазобактерин, Альбобактерин, Біогран, Мікрогумін

Використання бопрепаратів в технології вирощування сільськогосподарських культур, які передбачають максимальне використання біологічних факторів, формують стабільну структуру трофічних зв’язків у мікробних ценозах, збільшують їх стійкість, інтегрованість, поліпшують мінеральне живлення рослин, стимулюють їхній ріст і захищають від хвороб.

Препарат
Біопрепарати для тваринництва
Консервант для сінажу, Закваска силосна, Субтікон

Застосування закваски сприяє зниженню втрат сухих речовин корму до 6,5 %, тоді як за природного силосування вони вдвічі більші. Силос має виразні пробіотичні властивості. Його згодовування сприяє народженню здорового приплоду, зниженню захворюваності молодняку на шлунково-кишкові хвороби та підвищенню продуктивності сільськогосподарських тварин до 19 %.

Препарат
Антимишин

АНТИМИШИН – зерновий препарат, призначений для боротьби з мишоподібними гризунами – пацюками, полівками та мишами на посівах, пасовищах, скиртах, в теплицях і парниках, овочесховищах, зерноскладах, підвалах, горищах, хлівах та інших закритих приміщеннях у будь-яку пору року (краще рано навесні і пізно восени). Препарат добре поїдається гризунами, швидко викликає розвиток хвороби та загибель шкідників у 90 – 100 % випадків у строки до 14 діб.

Препарат
Насіннєвий матеріал

Поліська 90 (Оригінатор – ННЦ «Інститут землеробства НААН»), занесено до Реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні з 1994 року. Різновид – еритроспермум. Зимостійкість і морозостійкість середня; стійкий до борошнистої роси, бурої іржи, септоріозу. Пустоварівка (Оригінатор – ТОВ «РАСАВА»), знесений до реєстру сортів рослин України в 2015 році. Сорт має високу продуктивність, середню стійкість до вилягання, добру зимостійкість та середню стійкість до хвороб.

Препарат
Біофунгіцид Хетомік

Біофунгіцид Хетомік розроблено на основі гриба-антагоніста з роду хетомій і застосовується для поліпшення живлення рослин та захисту від збудників кореневих хвороб: кореневі гнилі зернових і зернобобових культур; сіра та біла гнилі гороху, сої, соняшнику, овочевих культур; фузаріоз і фузаріозне в’янення гороху, сої, люпину, льону, багаторічних трав, овочевих культур; фузаріозна гниль і коренеїд цукрових буряків; звичайна і срібляста парша картоплі; ризоктоніоз картоплі та овочевих культур.