|

Продукція

Препарат
Біопрепарати для рослинництва
Ризогумін, Діазобактерин,Агробактерин, Альбобактерин, Біогран, Ризобофіт, Мікрогумін, Хетомік

Застосування біопрепаратів в технології вирощування сільськогосподарських культур, які передбачають максимальне використання біологічних факторів, формують стабільну структуру трофічних зв’язків у мікробних ценозах, збільшують їх стійкість, інтегрованість, поліпшують мінеральне живлення рослин, стимулюють їхній ріст і захищають від хвороб.

Препарат
Біопрепарати для тваринництва
Консервант для сінажу, Силосна закваска, Субтікон

Застосування мікробних консервантів сприяє зниженню втрат сухих речовин корму до 6,5 %. Корма, заготовлені з мікробними консервантами, мають виразні пробіотичні властивості. Їх згодовування сприяє народженню здорового приплоду, зниженню захворюваності молодняку на шлунково-кишкові хвороби та підвищенню продуктивності сільськогосподарських тварин.

Препарат
Антимишин

АНТИМИШИН – зерновий препарат, призначений для боротьби з мишоподібними гризунами – пацюками, полівками та мишами на посівах, пасовищах, скиртах, в теплицях і парниках, овочесховищах, зерноскладах, підвалах, горищах, хлівах та інших закритих приміщеннях у будь-яку пору року (краще рано навесні і пізно восени). Препарат добре поїдається гризунами, швидко викликає розвиток хвороби та загибель шкідників у 90 – 100 % випадків у строки до 14 діб.