В нашому місті відбулась акція з прибирання берегів р.Стрижень, яка присвячена Міжнародному дню чистих берегів. В акції взяли участь перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський, заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко та небайдужі до навколишнього середовища активісти.
В акції взяла участь і Рада молодих вчених ІСМАВ НААН разом з Чернігівський обласний молодіжний центр, за що отримала Подяку від ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Let`s do it Ukraine!». Не дивлячись на карантинні обмеження, зацікавлених у вирішенні глобальної проблеми з засмічення довкілля, зокрема лісового парку «Ялівщина», було вдосталь аби здійснити цю місію. Учасники акції знайшли нове коло знайомих та обмінялися ідеями щодо популяризації виховання культури поводження з відходами.
Нам дуже приємно, що наші молоді науковці не тільки розумні і креативні, а й свідомі громадяни нашої держави, які не чекають змін, а роблять ці зміни вже сьогодні для кращого майбутнього Планета дійсно в захваті від вас!