8-11 червня 2016 року відбулася XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016» , яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років. Цього року в ній приймали участь більш ніж 1200 компаній і організацій з 15 країн.

Чернігівська область була представлена окремим павільйоном, де демонструвались досягнення виробників і переробників сільськогосподарської продукції області. Розробки вчених Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України були представлені в експозиції «Зерно України». Особливу зацікавленість відвідувачів виставки викликали наступні розробки мікробіологів: ДІАЗОБАКТЕРИН – для обробки насіння гречки та озимого жита, ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН – для обробки насіння та по листу зернових культур, кукурудзи; РИЗОГУМІН для обробки насіння бобових культур та біологічні препарати для консервування кормів.

За результатами виставки колектив Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України нагороджений дипломом та золотою медаллю у номінації «Наукові розробки для агропромислового виробництва».

Під час виставки досягнуті домовленості про співпрацю з виробниками сільськогосподарської продукції Житомирської, Запорізької, Черкаської та Хмельницької областей.