Заступник директора з наукової та інноваційної роботи ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко, завідуючі лабораторіями Любов Токмакова і Світлана Дімова та старший науковий співробітник Дмитро Крутило 12 червня 2018 року взяли участь у Виробничій нараді по застосуванню засобів біологізації в технологіях вирощування пшениці, кукурузи, сої, гороху та стану посівів насіннєвих культур, яка відбулась на базі ДП «Дослідне господарство «Івківці» Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН» (с.Івківці Прилуцького району Чернігівської області).
В роботі наради прийняли участь керівник Іван Ромашкан та спеціалісти дослідного господарства «Івківці», Народний депутат України Олег Дмитренко, науковці інших наукових установ НААН, представники Держпродспоживслужби в Чернігівській області та комерційних структур.
Учасники наради були ознайомлені з технологіями застосування та механізмами дії мікробного препарату Ризогумін в технологіях вирощування сої та гороху і препарату Поліміксобактерин в технологіях вирощування кукурудзи та пшениці. Також були відібрані зразки рослин оброблених препаратами та необроблених для проведення лабораторних досліджень. Присутні ознайомилися зі станом насіннєвих посівів пшениць та ячменів, що дало можливість визначитися з необхідними першочерговими агротехнічними заходами з метою покращення стану насіннєвих посівів.