Препарати для кормовиробництва

ІНСТРУКЦІЯ

із застосування СИЛОСНОЇ ЗАКВАСКИ у кормовиробництві

СИЛОСНА ЗАКВАСКА призначена для підвищення якості та терміну збереженості силосу. У силосі, виготовленому з використанням мікробної закваски, підвищується вміст молочної кислоти на 6,6 – 15,8 %, вітамінів групи В на 0,5 – 0,9 мг/кг, каротину на 0,9 – 2,0 мг/кг. Підвищується кількість амілолітичних мікроорганізмів на 4,6х107–5,8х107, целюлозолітичних мікроорганізмів на 5х107–10х107, а також амілаз та редукуючих цукрів. Пригнічується ріст гнильних та маслянокислих бактерій, зменшується вміст масляної кислоти на 0,02–0,04 %. Застосування закваски сприяє зниженню втрат сухих речовин корму до 6,5 %, тоді як за природного силосування вони вдвічі більші.

Силос має виразні пробіотичні властивості. Його згодовування сприяє народженню здорового приплоду, зниженню захворюваності молодняку на шлунково-кишкові хвороби та підвищенню продуктивності сільськогосподарських тварин до 19 %.

Характеристика препарату Силосна закваска являє собою суспензію коричневого кольору та містить бактерії Bacillus subtilis.Препарат виготовлено на основі штаму бактерій Bacillus subtilis, який володіє високою аміло- та протеолітичною активністю, здатний синтезувати незамінні амінокислоти, вітаміни групи В, виступає антагоністом до гнильних та маслянокислих бактерій.

Спосіб застосування Для приготування суспензії1 л закваски вносять у 199 л води та ретельно перемішують. Зелену масу поливають суспензією безпосередньо в силосних спорудах з розрахунку 5 л на 1 тонну корму. (1 л силосної закваски достатньо для приготування 40 тонн силосу). Ємності для силосування повинні бути облицьовані, а силос закладений за 1-3 дні.

Силос згодовують згідно норм раціонів, що встановлені для різних видів тварин та вікових груп.

Протипоказання Протипоказань до застосування не встановлено. Препарат в рекомендованих дозах не має побічної дії на організм тварин.

Форма випуску Каністри поліетиленові ємністю 5 л і 10 л та поліетиленові флакони ємністю 1 л та 2 л.

Термін зберігання Препарат зберігають у прохолодному приміщенні (до + 100С) протягом 14 діб. Зберігають приготовлену водну суспензію не більше 24 годин.

Замовити

 

ІНСТРУКЦІЯ

 із застосування МІКРОБНОГО КОНСЕРВАНТУ для сінажування

МІКРОБНИЙ КОНСЕРВАНТ призначений для підвищення якості та терміну зберігання сінажу. Основною метою використання консерванту є якнайшвидше перетворення цукру бактеріями у молочну кислоту, забезпечення швидкого падіння показнику рН за 1-2 доби до 4,8-5,5 і досягнення таким чином вищої стабільності корму при зберіганні, кращого збереження поживних речовин, а також аеробної стабільності при відкритті корму під час його згодовування.

Характеристика препарату Мікробний консервант являє собою суспензію коричневого кольору та містить бактерії сінної палички .

Препарат виготовлено на основі високоактивного штаму бактерій Bacillus subtilis, який володіє вираженою аміло- та протеолітичною активністю, виступає антагоністом до гнильних та маслянокислих бактерій.

Застосування консерванту дозволяє  регулювати мікробіологічні процеси під час зберігання сінажу і забезпечити збереження корму високої якості. У сінажі  за дії консерванту зберігається високий вміст каротиноїдів та вітаміну С. Бактерії роду Bacillusбезпосередньо в сінажі продукують вітаміни групи В та  органічні кислоти, які захищають консервовану масу від гниття, пліснявіння, маслянокислого бродіння, що сприяє отриманню корму з приємним для тварин запахом і смаком, знижує в 1,5–2 рази витрати кормів і збільшує їхню конверсію.

Сінаж має виразні пробіотичні властивості. Його згодовування сприяє народженню здорового приплоду, зниженню захворюваності молодняку на шлунково-кишкові хвороби та підвищенню продуктивності сільськогосподарських тварин.

Спосіб застосування Для приготування робочої суспензії 1 л консерванту вносять у 99 л води та ретельно перемішують. (1 л консерванту достатньо для сінажування 40 т зеленої маси). Норма витрат робочої суспензії консерванту — 2,5 л на 1 т сировини. Зелену масу ретельно поливають суспензією та закладають на зберігання. Можлива обробка зеленої маси безпосередньо в кормозбиральному комбайні — це дозволяє рівномірно розподілити робочу суспензію консерванту по зеленій масі.

Робочу суспензію консерванту готують безпосередньо в день застосування; параметри сховищ мають відповідати застосовуваним засобам механізації; дно траншеї — мати граничний ухил до 2° у бік виймання сінажу, що запобігає підтіканню води під час доступу до сінажної маси.

Сінаж згодовують згідно норм раціонів, що встановлені для різних видів тварин та вікових груп.

Протипоказання Протипоказань до застосування не встановлено. Препарат в рекомендованих дозах не має побічної дії на організм тварин.

Форма випуску Каністри поліетиленові ємністю 5 л і 10 л та поліетиленові флакони ємністю 1 л та 2 л.

Термін зберігання Препарат зберігають у прохолодному приміщенні (до + 100С) протягом 14 діб. Зберігають приготовлену водну суспензію не більше 24 годин.

Замовити

 

Інструкція із застосування біоконсерванту СУБТІКОН

 для консервування плющеного зерна кукурудзи

Плющення зерна кукурудзи на стадії молочно-воскової стиглості є прогресивним способом заготівлі кормів для годівлі великої рогатої худоби та свиней. Плющення дозволяє максимально використовувати поживну цінність зерна, заощадити енергію на його сушіння, полегшити збір урожаю. Для консервування плющеного зерна кукурудзи застосовують органічні кислоти. Проте, значно дешевше та безпечніше використовувати біологічні консерванти.

Для заготівлі плющеного зерна кукурудзи в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва  пропонується біоконсервант Субтікон. Субтікон – це рідкий мікробний препарат на основі штаму бактерій сінної палички, який володіє високою амілолітичною активністю, здатний синтезувати вітаміни групи В, незамінні амінокислоти, органічні кислоти, які захищають консервовану масу кукурудзяного корнажу від гниття, пліснявіння, маслянокислого бродіння та забезпечують тривале збереження без застосування хімічних консервантів.  За рахунок такого контрольованого мікробіологічного процесу можна одержати корм оптимального складу, який  у найбільшій мірі відповідає біологічним потребам тварин.

Норма витрат Субтікону становить1 лконсерванту на 10 т зерна кукурудзи. Для приготування робочої суспензії 1 л консерванту вносять у 49 л води та ретельно перемішують. Суспензію консерванту вносять безпосередньо в плющилку з розрахунку 5 л на 1 т корму.

Якщо подача робочого розчину йде через форсунку, при якій витрата йде з розрахунку 1л рідини на 1 тонну плющеного зерна, то розчиняють 1л консерванту на 9 л води.

Препарат зберігають у прохолодному приміщенні (до +10оС) упродовж 14 діб. Робочу суспензію зберігають не більше 24 годин.

Консервовану плющену кукурудзу згодовують згідно норм раціонів, призначених для різних вікових груп тварин.

Кукурудзяний корнаж, виготовлений із застосуванням Субтікону, сприяє  народженню здорового молодняку,  профілактиці шлунково-кишкових захворювань та підвищенню продуктивності сільськогосподарських тварин.

Замовити