Сьогодні в Україні відзначається День Української Державності. Це свято тісно пов’язане з днем хрещення Київської Русі, з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення ще з часів заснування Києва, становлення козацтва та Запорізької Січі, Конституції Пилипа Орлика та визвольних змагань воїнів Української Повстанської Армії, а тепер воно скріплене ще й героїчною звитягою воїнів Збройних Сил України, які, не жаліючи життя свого, вибивають російського агресора з української землі.
Саме завдяки їхній героїчній боротьбі та загальнонаціональному спротиву українського народу ми усвідомили наскільки важливо для кожного з нас бути причетними до захисту своєї держави, до збереження тих прав і свобод, які нею гарантуються.
Нехай це свято об’єднає нас навколо ідеї сильної та незалежної України, зміцнить нашу віру в силу єдності та взаємопідтримки, що є запорукою успіху нашої громади та держави.
Тож будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим героїчним воїнам і все буде Україна!