|

Поради виробничникам

ЗАХИСТ ВІД ГРИЗУНІВ!

Цьогорічні погодно-кліматичні умови є сприятливими для розмноження мишоподібних гризунів. Тому боротьбу з ними на посівах сільськогосподарських культур та пасовищах слід розпочинати вже зараз, оскільки відсутність снігового покрову, помірно тепла погода, як для зими, дозволяє легко виявити шпари гризунів та шляхи їх пересування ще до їх масового розмноження та убезпечити посіви від нанесення шкоди.

В ІСМАВ НААН розроблено зерновий бактеріальний препарат АНТИМИШИН призначений для боротьби з мишоподібними гризунами на посівах сільськогосподарських культур, багаторічних трав, парниках, різних господарських спорудах тощо.
✅ При обробці посівів, сінокосів, пасовищ при вогнищевому розташуванні колоній препарат ефективніше розкладати по шпарах або біля них, при суцільному – розсіювати рівномірно по всій площі.
✅ Для боротьби з гризунами в лісосмугах, садах та розплідниках препарат також розкладають по шляхах пересування гризунів, під стовбурами дерев, під купки хмизу.
✅ Перевагою застосування АНТИМИШИНУ для знищення гризунів є виникнення перерви (близько 3-4 місяців) у їх розмноженні.
✅ А головне АНТИМИШИН є безпечним для здоров’я людини та тварин!
✅ Достатньо всього 2 кг/га на полі або 100 г/кв.м в приміщенні і ви назавжди забудете про незваних сусідів!
Детальніше ⤵️⤵️⤵️
☎️ +38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38(066) 922 83 80
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Вже зовсім скоро розпочнеться весняна посівна кампанія. Однією із найранішою бобовою культурою, яку висівають в землю вже у березні є горох. Тому слід подбати про гарний майбутній урожай вже зараз! Одним із вирішальних факторів гарного урожаю гороху є забезпечення рослин азотом, який на третину вони отримують із грунту, а решту – за рахунок утворення високоефективних симбіозів з бульбочковими бактеріями. Така особливість рослин дозволяє отримувати високий урожай.
В ІСМАВ НААН розроблено біологічний препарат РИЗОГУМІН на основі високоефективного штаму бульбочкових бактерій гороху, який призначений для передпосівної обробки насіння гороху та має багатофункціональний вплив на ріст і розвиток рослин. Біопрепарат випускається у двох формах – торф’яна та рідка.
Використовуючи наш біопрепарат ви отримаєте:
✅ гарантоване збільшення урожайності на 15-25% (в окремих випадках приріст досягає навіть 50-80%), при цьому збільшується вміст білка в зерні;
✅ зменшення витрат на добрива на 30-40% та зменшення собівартості продукції на 8-25%; .
✅ зменшення вмісту шкідливих речовин в продукції та зменшення хімічного забруднення навколишнього середовища.
⚡ Достатньо всього 900 г/т насіння торф’яного препарату або 0,5 л/т насіння рідкого для забезпечення азотного живлення рослин гороху!
Детальніше ⤵️⤵️⤵️
☎️ +38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38(066) 922 83 80
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Нинішня відносно тепла зима провіщує, за прогнозами, і раннє настання весняної погоди. Аграрії, які планують вирощувати ранні культури, зокрема ячмінь та овес, вже зараз переймаються передпосівними клопотами. Якщо ви хочете здешевити азотне живлення своїх ячменів та вівсів й поліпшити загалом їх ріст і розвиток та підвищити урожайність – можемо запропонувати дієвий та перевірений практикою засіб для цього.
МІКРОГУМІН – біологічний препарат поліфункціональної дії, який застосовується для бактеризації насіння ярого ячменю та вівса з метою поліпшення кореневого живлення рослин.
✅Біопрепарат забезпечує збільшення польової схожості і енергії проростання насіння, сприяє формуванню розвиненої кореневої системи і активної рослинно-бактеріальної асоціації, інтенсифікує процес фотосинтезу у рослин.
✅ Бактеризація забезпечує прискорений розвиток вторинної кореневої системи, що значно покращує водний режим рослин в умовах посухи.
✅ Збільшується використання діючої речовини з добрив на 20-35%, що дозволяє відмовитися від відповідної частини добрив без зниження урожайності культур.
✅ Гарантований приріст урожайності на 20-25% зі збільшенням вмісту білка на 1-2%.
⚡️Достатньо всього 1кг/т насіння ярого ячменю та вівса.
Детальніше⤵️⤵️⤵️
☎️+38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Нут або турецький горох є цінним харчовим продуктом. У насінні нуту містяться корисні для людини речовини, наприклад, незамінні амінокислоти: метіонін і триптофан. Нут є відмінним попередником для озимих зернових культур, адже в симбіозі з бульбочковими бактеріями Mesorhizobium ciceri може засвоювати азот з повітря, що сприяє накопиченню його в грунті. Тому вирощування нуту дозволяє не тільки отримати поживний продукт для харчової галузі, але і збагатити ділянку мікроелементами для отримання гарної урожайності наступних по сівозміні культур. Останніми роками в Україні зростають посівні площі нуту та підвищується попит на цю бобову культуру.
В нашому Інституті вченими-мікробіологами протягом декількох років наукових досліджень відібрано штам бульбочкових бактерій нуту, на основі якого розроблено біологічний препарат РИЗОГУМІН, що призначений для бактеризації насіння даної культури з метою поліпшення азотного живлення рослин і підвищення врожайності та якості насіння. Біопрепарат випускається у двох формах – торф’яна та рідка.
Використовуючи РИЗОГУМІН для нуту ви отримаєте:
✅ гарантоване збільшення урожайності на 20-50%;
✅ зменшення витрат на добрива на 30-40% та зменшення собівартості продукції на 8-25%;
✅ збільшення вмісту білка в насінні на 1,8-2,5%;
✅ зменшення вмісту шкідливих речовин в продукції та хімічного забруднення навколишнього середовища.
⚡️ Достатньо всього 2 кг/т насіння торф’яного препарату або 2 л/т насіння рідкого для отримання гарного врожаю нуту!
Детальніше ⤵️⤵️⤵️
☎️+38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Люпин – цінна зернобобова культура, яка в багатьох країнах світу використовується на зелений корм, силос, зернофураж і як сидерат. Люпин часто називають «північною» або «європейською» соєю через високий вміст білка (30-45%), збалансованого за амінокислотним складом, жиру (5,3-20%), вітамінів, мікро- і макроелементів, що характеризує його як цінну кормову культуру. У зоні Полісся України ця зернобобова культура відіграє важливу роль у системі підвищення родючості ґрунтів без додаткових затрат на органічні та мінеральні добрива.
Саме для покращення азотного живлення та підвищення продуктивності цієї культури вченими нашого Інституту розроблено біологічний препарат РИЗОГУМІН на основі бульбочкових бактерій люпину, який призначений для передпосівної обробки насіння. Біопрепарат випускається у двох формах – торф’яна та рідка.
Використовуючи даний біопрепарат ви отримаєте:
✅ гарантоване збільшення урожайності на 10-50%, при цьому збільшується вміст білка в зерні;
✅ зменшення витрат на добрива на 30-40% та зменшення собівартості продукції на 8-25%;
✅ зменшення вмісту шкідливих речовин в продукції та зменшення хімічного забруднення навколишнього середовища.
Достатньо всього 1 кг/т насіння торф’яного препарату або 1,6 л/т насіння рідкого для отримання гарного врожаю люпину та відновлення родючості ґрунтів!
Детальніше ⤵️⤵️⤵️
☎️ +38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Для забезпечення високого урожаю сільськогосподарських культур необхідно не тільки забезпечити їх всіма необхідними поживними елементами для поліпшення росту та розвитку, а й захистити від збудників кореневих хвороб.
Тому вченими нашого Інституту розроблено біологічний препарат ХЕТОМІК на основі гриба-антагоніста з роду хетомій для захисту сільськогосподарських культур від збудників кореневих хвороб: кореневих гнилей зернових і зернобобових культур; сірої та білої гнилі гороху, сої, соняшнику, овочевих культур; фузаріозу і фузаріозного в’янення гороху, сої, люпину, льону, багаторічних трав, овочевих культур; фузаріозної гнилі і коренеїду цукрових буряків; звичайної і сріблястої парші картоплі; ризоктоніозу картоплі та овочевих культур. Препарат ХЕТОМІК має значні переваги у порівнянні із хімічними засобами, оскільки гриб заселяє кореневу зону рослини, росте і розвивається разом з кореневою системою на відміну від синтетичних агрохімікатів, які діють локально (в місці внесення) та мають обмежений час впливу.
✅При його використанні забезпечується надійний захист рослин протягом всього періоду вегетації, не виникають стійкі форми патогенів, не забруднюється навколишнє середовище.
✅ Біоагент препарату гриб-антагоніст активно колонізує кореневу систему і обмежує розвиток фітопатогенних грибів-збудників кореневих гнилей сільськогосподарських культур.
✅ Крім живої культури гриба препарат містить фітогормональні речовини, які індукують системну імунну відповідь рослин на дію патогенів і несприятливих екологічних чинників.
✅ Факультативна мікориза, яка утворюється в процесі розвитку гриба, забезпечує рослину поживними речовинами та вологою з глибоких шарів ґрунту, що має особливо актуальне значення для богарного землеробства та в посушливі періоди.
✅Використання препарату збільшує урожайність озимої пшениці на 15-20%, ярої пшениці – на 25-30%, ярого ячменю – на 20-30%, жовтого люпину – на 15-22%, люпину білого – на 15-25%, сої – на 15-18%, томатів – на 30%, цукрових буряків і картоплі – на 15-20%, соняшнику – на 15-25%.
Достатньо 0,4-2,2 кг/т насіння препарату (в залежності від культури) для захисту як польових культур, так і для розсади овочевих культур, живців і саджанців хмелю, винограду, плодових, культур та ягідників!
Детальніше ⤵️⤵️⤵️
☎️ +38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

В Україні пшеницю вважають однією з головних продовольчих культур. Із неї виготовляють цінний та культовий продукт для українців – хліб. Наявність пшениці в сівозміні сільськогосподарських культур включає в себе такі переваги: поліпшення якості грунту; колообіг поживних речовин; забезпечення азотних запасів; порушення циклу однорічних і багаторічних бур’янів; захист грунту від ерозії; забезпечення високої рентабельності.
Одним із важливих чинників отримання гарного урожаю пшениці являється її позакореневе живлення навесні. Для цього науковцями нашого Інституту розроблений біологічний стимулятор росту ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН, який призначений для поліпшення фосфорного живлення рослин, шляхом обприскування їх у період вегетації з метою підвищення урожайності пшениці, а також поліпшення якості продукції. Посіви озимої пшениці необхідно обробляти у фазі кущення, до виходу у трубку.
Використовуючи даний біопрепарат ви отримаєте:
✅ збільшення стійкості посівів до несприятливих погодних умов, таких як похолодання або посуха, та покращення їх фітосанітарного стану;
✅ гарантоване збільшення урожайності пшениці на 15-25%;
✅ зменшення витрат на добрива на 30-40% та зменшення собівартості продукції на 8-25%;
✅ зменшення вмісту шкідливих речовин в продукції та зменшення хімічного забруднення навколишнього середовища.
Достатньо всього 0,5 л/га для забезпечення оптимального живлення озимої пшениці!
Детальніше ⤵️⤵️⤵️
☎️ +38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Одним із способів підвищення родючості ґрунту та його “здоров’я” є використання такої сидеральної культури як гірчиця. Цей сидерат не вимагає особливого догляду, добре росте і відмінно виконує свої функції по знезараженню грунту за допомогою спеціальних глікозидів. Тому гірчицю в Україні, як сидерат, використовують не тільки для посівів на великих площах, а і на городах та присадибних ділянках. Велике значення має гірчиця і для харчової промисловості. Ріпак також є не тільки високоліквідною та високоприбутковою олійною культурою, а й виконує корисну роль як стабілізатор у сівозміні, пригнічуючи бур’яни та поліпшуючи якість ґрунту. Він є диверсифікувальним чинником у сівозмінах, що зумовлює, як попередник, підвищення врожайності зернових.
Для підвищення продуктивності посівів ріпаку та гірчиці й поліпшення якості продукції Інститут пропонує високоефективний біологічний препарат АЛЬБОБАКТЕРИН на основі фосфатмобілізівних бактерій. Дія препарату є комплексною: покращення не тільки фосфорного, а й загального живлення рослин та їх захисту від фітопатогенних грибів.
✅ Передпосівна бактеризація посівного матеріалу Альбобактерином підвищує схожість насіння на 5-12%, зменшує пригнічувальну дію протруйників на проростання та розвиток проростків, покращує кореневе живлення рослин.
✅ Застосування препарату сприяє підвищенню урожайності гірчиці до 20% зі збільшенням олійності до 5%; ріпаку – до 35% зі збільшенням олійності на 2,1%.
✅ Біопрепарат дозволяє зменшити витрати на добрива на 30-40% та знизити собівартість продукції на 8-25%.
Достатньо лише 5 л препарату на 1 т насіння для підвищення ефективності Ваших посівів ріпаку та гірчиці!
Детальніше ⤵️⤵️⤵️
☎️ +38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Кукурудза – одна з найцінніших зернових культур, яка широко використовуються у різних галузях сільського господарства та промисловості: на продовольчі цілі (20%), технічні (15-20%) і фуражні (60-65%). За вмістом кормових одиниць зерно кукурудзи переважає овес, ячмінь, жито. Кукурудза має велике агротехнологічне значення, оскільки вона очищує ґрунт від бур’янів та є гарним попередником у сівозміні. Недарма саме кукурудзу називають царицею полів. За поглинанням вуглекислого газу й виділенням кисню кукурудза займає одне з перших місць серед всіх культурних рослин і є навіть ефективнішою, ніж ліс аналогічної площі.
Для підвищення продуктивності кукурудзи науковцями нашого Інституту розроблений біологічний препарат ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН, який призначений для поліпшення фосфорного живлення та загальної стимуляції рослин, шляхом передпосівної обробки насіння кукурудзи з метою підвищення врожайності культури, а також захисту від фітопатогенних грибів та поліпшення якості продукції.
Використовуючи даний біопрепарат ви отримаєте:
✅гарантоване збільшення урожайності зеленої маси кукурудзи на 10-16%, зерна – на 16-26%, зі збільшенням вмісту протеїну в зерні до 2%;
✅зменшення витрат на добрива на 30-40% та зменшення собівартості продукції на 8-25%;
✅можливість завчасної бактеризації насіння кукурудзи (протягом 2–3 місяців до посіву безпосередньо в господарствах або на насіннєвих заводах) та сумісної обробки з хімічними засобами;
✅зменшення вмісту шкідливих речовин в продукції та зменшення хімічного забруднення навколишнього середовища.
⚡️Достатньо всього 3 л препарату на 1 т насіння для забезпечення оптимального живлення кукурудзи та отримання гарного урожаю!
Детальніше ⤵️⤵️⤵️
☎️+38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Соя– важлива бобова культура, ідеальний замінник безлічі продуктів харчування, наприклад, молока чи ковбаси. Людство навчилося додавати сою ледь не всюди, бо смакові якості дозволяють їй бути “непомітним” складником багатьох продуктів, а головний її привілей – ціна. В рослинництві соя привабливіша в сівозміні господарств зернового напряму порівняно з іншими культурами і є основним джерелом збалансованого за амінокислотним складом екологічно чистого білка. Більше того, якщо після сої культивуються зернові культури, то зростає їх урожайність. Нині вона є однією з найбільш важливих, популярних і рентабельних сільськогосподарських культур у світі.
Саме для покращення азотного живлення та підвищення продуктивності цієї культури вченими нашого Інституту розроблено комплексний рідкий біологічний препарат РИЗОГУМІН на основі бульбочкових бактерій з подовженим терміном зберігання. До складу препарату також входить розчин фізіологічно активних речовин біологічного походження (ауксини, цитокініни, амінокислоти, гумінові кислоти), мікроелементи в хелатованій формі та сполуки макроелементів.
Використовуючи даний біопрепарат ви отримаєте:
✅завдяки вмісту спеціального полісахаридно-білкового комплексу препарат зберігається 2 місяці та дозволяє проводити завчасну обробку насіння за 1 місяць до посіву, що значно полегшує виробничий процес;
✅гарантоване збільшення врожайності до 30% при вирощуванні культур на нових місцях і до 25% при щільній аборигенній популяції бульбочкових бактерій у ґрунті, а також покращення якості насіння;
✅зменшення витрат на добрива на 30-40% та зменшення собівартості продукції на 8-25%;
✅органічний та безпечний препарат, який не шкодить організму людини, тваринам та комахам, зокрема бджолам.
Достатньо лише 3 л препарату на 1 т насіння для забезпечення оптимального живлення сої та отримання гарного врожаю!
Детальніше⤵️⤵️⤵️
☎️+38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Для кращого задоволення потреб виробників сої та розширення їх можливостей щодо підвищення врожайності цієї зернобобової культури, зокрема за рахунок поліпшення азотного живлення, науковцями нашого Інституту удосконалено торф’яну форму загальновідомого ефективного та широкопоширеного біологічного препарату РИЗОГУМІН. Відтепер він виробляється на основі бінарної композиції штамів бульбочкових бактерій з різною швидкістю росту.
Використовуючи даний біопрепарат ви отримаєте:
✅гарантовану наявність необхідної популяції бульбочкових бактерій в кореневій зоні рослин сої: у випадку, якщо в результаті настання якихось несприятливих факторів на перших етапах розвитку рослин, бактерії першого (швидкорослого) штаму загинуть, то згодом в дію «вступлять» бактерії другого (повільнорослого) штаму;
✅збільшення врожайності до 30-50% при вирощуванні сої на нових місцях і до 20-25% при щільній аборигенній популяції бульбочкових бактерій у ґрунті, а також покращення якості насіння;
✅зменшення витрат на добрива на 30-40% та зменшення собівартості продукції на 8-25%;
✅екологічно безпечний препарат, який не шкодить організму людини, тваринам та комахам, зокрема бджолам.
Достатньо лише 2 кг препарату на 1 т насіння для забезпечення оптимального живлення сої та отримання гарного врожаю!
Детальніше⤵️⤵️⤵️
☎️+38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Соняшник є основною олійною культурою, яка вирощується в Україні, з насіння якої виробляється приблизно дві третини всієї рослинної олії. А ще соняшник – символ Сонця, праці й достатку, сили і добробуту. При дотриманні правильної сівозміни можливо повністю уникнути ураження посівів культур шкідниками і хворобами. Соняшник належить до досить посухостійких рослин. Потужна стрижнева коренева система дозволяє йому отримувати вологу з глибших шарів ґрунту. Ця культура споживає велику кількість поживних речовин з ґрунту, тому для отримання гарного врожаю її необхідно забезпечити достатнім живленням.
Для підвищення продуктивності соняшнику науковцями нашого Інституту розроблений біологічний препарат ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН, який призначений для поліпшення фосфорного живлення рослин, шляхом передпосівної обробки насіння соняшнику з метою підвищення урожайності культури, а також захисту від фітопатогенних грибів та поліпшення якості продукції.
Використовуючи даний біопрепарат ви отримаєте:
✅гарантоване збільшення врожайності соняшнику на 11-22% зі збільшенням вмісту олії на 1,5-2,5%;
✅зменшення витрат на добрива на 30-40% та зменшення собівартості продукції на 8-25%;
✅можливість завчасної бактеризації насіння соняшнику (протягом 2–3 місяців до посіву безпосередньо в господарствах або на насіннєвих заводах) та сумісної обробки з хімічними засобами;
✅екологічно безпечний препарат, який не шкодить організму людини, тваринам та комахам, зокрема бджолам.
Достатньо лише 12 л препарату на 1 т насіння для забезпечення оптимального живлення соняшнику та отримання гарного урожаю!
Детальніше⤵️⤵️⤵️
☎️ +38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Гречка – одна з найважливіших круп’яних культур, яка вирощується головним чином на зерно. З неї виготовляють крупу і борошно, синтезують лікарські препарати, використовують у тваринництві як корм. Маловитратна технологія вирощування, швидка ліквідність на ринку та висока ціна роблять її високорентабельною культурою навіть для господарств з невеликою енергетичною і ресурсною забезпеченістю. Вирощування гречки в декілька строків сівби, при цвітінні з початку червня до жовтня, забезпечує галузь бджільництва гарною кормовою базою. Крім того, гречка добре очищує поле від бур‘янів. При цьому поліпшуються агрофізичні властивості ґрунту, активізуються фізико-хімічні та біологічні процеси, що сприяє кращому живленню наступних після гречки сільськогосподарських культур і підвищенню їх урожайності.
Для підвищення продуктивності цієї культури науковцями нашого Інституту розроблений біологічний препарат ДІАЗОБАКТЕРИН, призначений для передпосівної обробки насіння гречки з метою підвищення врожайності та поліпшення якості зерна.
Використовуючи даний біопрепарат ви отримаєте:
✅підвищення стійкості бактеризованих рослин до ряду захворювань, що позитивно позначається на фітосанітарному стані агроценозів;
✅гарантоване підвищення врожайності гречки на 15-30%, при цьому в продукції збільшується вміст білка і незамінних амінокислот;
✅зменшення витрат на добрива на 30-40% та зменшення собівартості продукції на 8-25%;
✅екологічно безпечний препарат, який не шкодить організму людини, тваринам та комахам, зокрема бджолам.
Достатньо лише 900 мл препарату на 1 т насіння для зростання продуктивності посівів та підвищення врожайності гречки!
Детальніше⤵️⤵️⤵️
☎️ +38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Картопля – одна з найважливіших продовольчих, технічних і кормових культур, яку в народі називають «другим хлібом». Картоплю культивують як на полях, так і на присадибних ділянках. Вона має важливе значення в раціоні харчування всіх груп населення. На городах України під неї відводять до 70% площ. З одиниці посівної площі картоплі можна отримати в три рази більше крохмалю, ніж із зернових культур. Така його кількість дає можливість використовувати картоплю для виробництва біопалива через перегонку крохмалю в спирт. Бульби – сировина для виробництва медичних, фармакологічних і харчових продуктів. Незважаючи на сприятливі та однакові природно-кліматичні умови інших країн у сільськогосподарських виробників України показники врожайності у 2-3 рази менші. В першу чергу це пов’язано з тим, що на полях України не реалізовано генетичного потенціалу сільськогосподарських культур. А для його повної реалізації необхідно використовувати науково-технічний потенціал, дотримуватись високої культури землеробства та цільового матеріально-технічного і фінансового забезпечення агротехнологій.
Саме для цього вченими нашого Інституту розроблено біододбриво БІОГРАН, яке застосовується для бактеризації посадкового матеріалу картоплі з метою поліпшення живлення рослин та підвищення продуктивності культури. До складу препарату входять суспензія бактерій Azospirillum (перший компонент) та фізіологічно активні речовини біологічного походження (ауксини, цитокініни, амінокислоти, гумінові кислоти), мікроелементи в хелатованій формі і сполуки макроелементів у стартових концентраціях (другий компонент).
Використовуючи даний біопрепарат ви отримаєте:
✅поліпшення структури врожаю картоплі – збільшення маси бульб, при цьому нетоварна фракція переходить у товарну;
✅гарантоване підвищення врожайності картоплі на 15-25%, при цьому в продукції зменшується вміст нітратів, які переходять до складу амінокислот і білків, збільшується вміст аскорбінової кислоти та крохмалю;
✅зменшення витрат на добрива на 30-40% та зниження собівартості продукції на 8-25%;
✅екологічно безпечний препарат, який не шкодить організму людини, тваринам та комахам, зокрема бджолам.
Достатньо лише 0,5 л препарату на 1 т посадкового матеріалу для отримання гарного врожаю картоплі!
Детальніше⤵️⤵️⤵️
☎️ +38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com

Кукурудза – одна з провідних кормових рослин, адже забезпечує сільськогосподарських тварин концентрованими кормами, зокрема силосом. Ця культура цінна завдяки високому вмісту в зеленій масі вуглеводів та каротину.
Силос із кукурудзи містить всі необхідні компоненти для годівлі тварин — крохмаль, сирий протеїн, білок, сирий жир та має високий вміст енергії і гарну перетравність.
Витрати на виробництво кормів з кукурудзяного силосу нижчі у порівнянні з багаторічними травами. Тому деякі виробники в Україні і за кордоном все більше надають перевагу саме кукурудзі. Основними перевагами кукурудзяного силосу в цьому випадку є те, що процес його закладання є відносно швидким, а сам силос має більший вихід сухої речовини, енергії з гектара і стабільну якість.
Вченими нашого Інституту розроблена
СИЛОСНА ЗАКВАСКА, яка призначена для підвищення якості та терміну зберігання силосу.
Використовуючи даний біопрепарат ви отримаєте:
✅збереження корму високої якості з високим вмістом каротиноїдів та вітаміну С;
✅захист консервованої маси від гниття, пліснявіння, маслянокислого бродіння, що сприяє отриманню корму з приємним для тварин запахом і смаком;
✅підвищення продуктивності сільськогосподарських тварин до 19%, народження здорового приплоду та зниження захворюваності молодняку на шлунково-кишкові хвороби;
✅екологічно безпечний препарат, який не шкодить організму людини та тваринам.
Достатньо лише 1 л консерванту на 40 т зеленої маси кукурудзи для заготівлі поживного і смачного силосу для ваших корівок!
Детальніше⤵️⤵️⤵️
☎️+38 (04622) 3 20 75, +38 (098) 419 51 62, +38 (066) 780 61 44
📩 ins.ekonomika2017@gmail.com