|

Діазобактерин для гречки

Ціна: 354 грн./л    Замовити

 

Діазобактерин – біологічний препарат, призначений для передпосівної обробки насіння гречки з метою підвищення урожайності та поліпшення якості зерна.

Біологічна дія.

Дія біопрепарату комплексна. Він стимулює ріст і розвиток рослин завдяки наявності в ньому біологічно активних сполук, що значно збільшує абсорбційну здатність коренів і, як наслідок, підвищує коефіцієнти засвоєння поживних речовин рослиною. Підсилює активність фіксації молекулярного азоту в кореневій зоні рослин. Бактеризовані рослини набувають стійкості до ряду захворювань, що позитивно позначається на фітосанітарному стані агроценозів.

Ефективність.

В результаті застосування препарату підвищується урожайність гречки на 15-30%, при цьому в продукції збільшується вміст білка і незамінних амінокислот. Використання Діазобактерину замінює внесення 30-45 кг/га мінерального азоту і є екологічно безпечним і економічно вигідним.

Спосіб застосування та дози.

Для обробки 1 тонни насіння гречки необхідно 900 мл препарату.

Діазобактерин використовують шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу. Бактеризація проводиться в день, або за 1-2 дні до посіву. Необхідну кількість препарату розводять у водопровідній воді з розрахунку 1-1,5% води від маси насіння. Отриману суспензію наносять на насіння, ретельно перемішують. Оброблене насіння висівають у вологий грунт.

Передпосівну обробку насіння Діазобактерином здійснюють з використанням протруювачів Мобітокс-Супер, ПС-10А, ПСШ-5 аналогічно протруєнню згідно інструкції до машини. Попередньо машину потрібно ретельно очистити від залишків протруйників.

Незалежно від способу бактеризації після обробки насіння потрібно підсушити до сипучого стану (для попередження втрати сипучості і можливого зниження норми висіву).

Здорове насіння можна не протруювати, а в разі необхідності протруювання насіння дозволяється використовувати такі фунгіциди: Сульфокарботіон, Вінцит 050 SC, Дерозал, Фундазол. При цьому фунгіцид застосовується за 7-10 діб до бактеризації насіння, а дозу Діазобактерину потрібно збільшити в 2 рази.

Запобіжні заходи.

Не допускати потрапляння прямих сонячних променів на препарат, приготовану суспензію і бактеризоване насіння.

Зберігання

Термін зберігання 14 діб. Мінімальна температура зберігання 5 град. Максимальна температура зберігання 15 град.

 

ЗАМОВИТИ