Діазобактерин для озимого жита

Ціна: 275 грн./л    Замовити

 

ІНСТРУКЦІЯ
до застосування ДІАЗОБАКТЕРИНУ®
для передпосівної обробки насіння озимого жита
посвідчення про державну реєстрацію А 03696

 

Опис препарату. Біопрепарат ДІАЗОБАКТЕРИН являє собою чисту культуру бактерій роду азоспірилум. Препарат підвищує урожай зерна озимого жита та поліпшує якість одержаної продукції, збільшуючи в ній вміст білка і незамінних амінокислот. Дія біопрепарату комплексна. Він стимулює ріст і розвиток рослин завдяки наявності у ньому біологічно активних сполук, що значно збільшує абсорбційну здатність коренів і, як наслідок, підвищує коефіцієнти використання поживних речовин рослиною. Підсилює активність фіксації молекулярного азоту у кореневій зоні рослин жита. Крім того, бактеризовані рослини стійкіші до окремих захворювань, що позитивно позначається на фітосанітарному стані агроценозів.

Зовнішній вигляд. Препарат виготовляється у формі рідкого концентрату, який являє собою живильне середовище з розмноженими у ньому клітинами азоспірил. В 1 мл препарату міститься 3-5 млрд. клітин бактерій.

Ефективність. Урожайність озимого жита від бактеризації збільшується на 12-30%, вміст незамінних амінокислот на 38-40%. Використання ДІАЗОБАКТЕРИНУ замінює внесення 30-45 кг/га мінерального азоту і є екологічно і економічно вигідним.

УВАГА! Ефективність препарату досягається лише за умови дотримання інструкції із застосування.

Способ застосування. Обробку насіння здійснюють у день посіву або не пізніше, ніж за добу до посіву. Рекомендована норма витрат препарату: 150-200 мл на 1 гектарну норму насіння, або 0,7-1,0 л на 1 тонну насіння. Препарат розводять у водогінній воді із розрахунку 10 л суспензії на 1 т насіння. Суспензію наносять на насіння та ретельно перемішують. Висівають оброблене насіння у вологий ґрунт. Передпосівну обробку насіння ДІАЗОБАКТЕРИНОМ здійснюють з використанням протруювачів “Мобітокс-Супер”, ПС-10А, ПСШ-5.

Застереження. Здорове насіння озимого жита можна не протруювати, а у разі необхідності протруєння насіння дозволяється використовувати фунгіциди: Вінцит 050 SC, Дерозал, Сульфокарбатіон, Фундазол, які не впливають негативно на ріст та функціональну активність азоспірил.

Не допускати попадання прямих сонячних променів на препарат, приготовлену суспензію та бактеризоване насіння.

Зберігання. Зберігати ДІАЗОБАКТЕРИН потрібно за температури 5-15 ºС. Термін придатності препарату становить14 діб.

ЗАМОВИТИ