|

Мікрогумін (торф’яний) для ячменю, вівса та проса

Ціна: 372 грн./кг    Замовити

 

Мікрогумін – біопрепарат поліфункціонального дії, який застосовується для бактеризації насіння ярого ячменю, вівса і проса з метою поліпшення кореневого живлення рослин. До складу препарату входять спеціально підготовлений торф з розмноженими в ньому бактеріальними клітинами Azospirillum brasilense 410, фізіологічно активні речовини біологічного походження (ауксини, цитокініни, амінокислоти, гумінові кислоти), мікроелементи в хелатованій формі і сполуки макроелементів у стартових концентраціях.

 

Біологічна дія.

Біопрепарат забезпечує збільшення польової схожості і енергії проростання насіння, сприяє формуванню розвиненої кореневої системи і активної рослинно-бактеріальної асоціації, інтенсифікує процес фотосинтезу у рослин. Фізіологічно активні речовини препарату активізують формування генеративних органів, суттєво впливають на насіннєву продуктивність культури. Бактеризація забезпечує прискорений розвиток вторинної кореневої системи, що значно покращує водний режим рослин в умовах посухи. Препарат збільшує стійкість рослин до захворювань як за рахунок поліпшення загального імунного стану, так і внаслідок вмісту речовин фунгістатичної дії. Активний розвиток кореневої системи, зростання абсорбуючої здатності коренів і продуктивності фотосинтезу забезпечує збільшення використання діючої речовини з добрив на 20-35%. Це дозволяє відмовитися від відповідної частини добрив без зниження урожайності культур. Сума зазначених функцій забезпечує гарантований приріст урожайності, а отримана продукція має поліпшені якісні параметри.

Ефективність.

Урожайність зерна ярого ячменю, вівса і проса при використанні Мікрогумину збільшується на 15-25% при вирощуванні культури на нових місцях і на 20-25% залежно від агрофону, вміст білка при цьому збільшується на 1-2%.

Спосіб застосування та дози.

Для обробки 1 тонни насіння ярого ячменю, вівса необхідно 1 кг препарату, для проса необхідно 10 кг препарату.

Для обробки насіння препарат суспендують у водогінній воді, яка не містить хлору. Оптимальна кількість води не повинна перевищувати 2% від маси насіння. Препарат вносять в розраховану кількість води, ретельно перемішують і одразу проводять бактеризацію в день посіву (або за 1-2 дні до нього) на машинах типу ПК-20 Супер, ППС-20 Супер, ПК-20-02 Супер аналогічно протруєнню згідно з інструкцією до машини. Попередньо машину треба ретельно очистити від залишків протруйників.

Мікрогумін дозволено використовувати з низькотоксичними фунгіцидами, наприклад, Вега, Гизмо 60, Дерозал, Диксил, Кольчуга, Моріон, Ориус, Раксил, Раксил УльтраFS, Раназол, Тебу 60 МЕ, Тебузан, Фундазол, Хелмсил, які застосовуються за 15-20 днів до бактеризації насіння, при цьому дозу препарату необхідно збільшити в 2 рази.

Запобіжні заходи.

Не допускати потрапляння прямих сонячних променів на препарат, приготовану суспензію і бактеризоване насіння.

Зберігання

Термін зберігання 6 місяців. Максимальна температура зберігання 10 град.

ЗАМОВИТИ