|

Ризогумін-Плюс (рідкий) для люпину

Ціна: 396 грн./л    Замовити

 

Ризогумін-Плюс – біодобриво, яке застосовується для бактеризації насіння люпину з метою поліпшення азотного живлення рослин і підвищення продуктивності культури. До складу препарату входять суспензія бульбочкових бактерій люпину Rhizobium lupini 367a (перший компонент) та фізіологічно активні речовини біологічного походження (ауксини, цитокініни, амінокислоти, гумінові кислоти), мікроелементи в хелатованій формі і сполуки макроелементів у стартових концентраціях (другий компонент).

 

 

Біологічна дія.

Біопрепарат має багатофункціональний вплив на ріст і розвиток рослин. Забезпечує збільшення польової схожості і енергії проростання насіння, сприяє формуванню розвиненої кореневої системи і активного рослинно-бактеріального азотфіксуючого симбіозу, інтенсифікує процес фотосинтезу у рослин. Завдяки цьому інокульовані рослини мають збільшену площу асиміляційної поверхні як коренів, так і наземної маси, що позитивно впливає на засвоєння поживних речовин. Крім цього, в результаті активної діяльності інтродукованих бактерій, рослини отримують додаткове азотне та фосфорне живлення. Препарат активно впливає на формування генеративних органів, сприяє суттєвому зростанню насіннєвої продуктивності культури. Сума зазначених функцій забезпечує гарантований достовірний приріст урожайності, а отримана продукція має поліпшені якісні параметри. Достовірний ефект інокуляції забезпечується і при вирощуванні культури на ґрунтах з високою щільністю популяцій аборигенних бульбочкових бактерій.

Ефективність.

Урожайність зерна люпину при використанні Ризогуміну-Плюс збільшується на 30-50% при вирощуванні культури на нових місцях і на 20-25% за щільної аборигенної популяції бульбочкових бактерій у ґрунті.
УВАГА! Ефективність препарату досягається лише за умови дотримання інструкції із застосування.

Спосіб застосування та дози.

Для обробки 1 тонни насіння люпину необхідно 1600 мл препарату (1450 мл компонента №1 і 150 мл компонента №2).

Препарат використовується для передпосівної інокуляції насіння шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу.

Перед використанням компоненти препарату збовтують, зливають в одну ємність, додають водогінну воду, яка не містить хлору (з розрахунку 1% від маси насіння), перемішують і наносять одним із доступних способів на насіння. Використання для цієї процедури прилипачів не обов’язкове, оскільки в препараті містяться речовини полісахаридної природи, які забезпечують надійне утримання бактеріальних клітин на насінні.

При бактеризації слід особливу увагу приділити об’єму застосованої води, оскільки використання її понад рекомендованої кількості може призвести до втрати сипучості насіння та пошкодження його оболонки.

Препарат вносять в розраховану кількість води, ретельно перемішують і відразу ж проводять бактеризацію насіння в день посіву (або за 1-2 дні до нього) на машинах типу ПК-20 Супер, ПКС-20 Супер, ПК-20-02 Супер аналогічно протруєнню згідно інструкції до машини. Попередньо машину треба ретельно очистити від залишків протруйників.

Ризогумін-Плюс дозволено використовувати з фунгіцидом Фундазол, який застосовується за 7-10 діб до бактеризації насіння. У разі одночасного застосування дозу препарату необхідно збільшити в 2 рази. Застосування гербіцидів призводить до фітотоксичного впливу на рослини і затримці формування бобово-ризобіального симбіозу, тому їх необхідно вносити в ґрунт завчасно.

Запобіжні заходи.

Не допускати потрапляння прямих сонячних променів на препарат, приготовану суспензію і бактеризоване насіння.

Зберігання

Термін зберігання 60 діб при зберіганні у темному приміщенні або в холодильній камері за температури не вище 18±2°С.

ЗАМОВИТИ