|

Ризогумін (торф’яний) для нуту

Ціна: 510 грн./кг    Замовити

 

Ризогумін – біодобриво, яке застосовується для бактеризації насіння нуту з метою поліпшення азотного живлення рослин і підвищення продуктивності культури. До складу препарату входять спеціально підготовлений торф з розмноженими в ньому бактеріальними клітинами Mesorhizobium ciceri, фізіологічно активні речовини біологічного походження (ауксини, цитокініни, амінокислоти, гумінові кислоти), мікроелементи в хелатованій формі і сполуки макроелементів у стартових концентраціях.

 

Біологічна дія.

Біопрепарат має багатофункціональний вплив на ріст і розвиток рослин. Забезпечує збільшення польової схожості і енергії проростання насіння, сприяє формуванню розвиненої кореневої системи і активного рослинно-бактеріального азотфіксуючого симбіозу, інтенсифікує процес фотосинтезу у рослин. Завдяки цьому інокульовані рослини мають збільшену площу асиміляційної поверхні як коренів, так і наземної маси, що позитивно впливає на засвоєння поживних речовин. Крім цього, в результаті активної діяльності інтродукованих бактерій, рослини отримують додаткове азотне та фосфорне живлення. Препарат активно впливає на формування генеративних органів, сприяє суттєвому зростанню насіннєвої продуктивності культури. Сума зазначених функцій забезпечує гарантований достовірний приріст урожайності, а отримана продукція має поліпшені якісні параметри. Комплексний вплив препарату на продукційний процес нуту дозволяє рекомендувати його застосування не тільки на нових місцях вирощування нуту. Достовірний ефект інокуляції забезпечується і при вирощуванні культури на ґрунтах з високою щільністю популяцій аборигенних бульбочкових бактерій.

Ефективність.

Урожайність зерна нуту при використанні Ризогуміну збільшується на 30-50% при вирощуванні культури на нових місцях і на 20-25% за щільної аборигенної популяції бульбочкових бактерій у ґрунті.

Спосіб застосування та дози.

Для обробки 1 тонни насіння нуту необхідно 2 кг препарату.

Для обробки насіння препарат суспендують у водопровідній воді, що не містить хлору. Оптимальна кількість води не повинна перевищувати 0,8-1,0% від маси насіння нуту. Збільшення частки води в суспензії небажано в зв’язку з можливим набуханням і травмуванням насіння. Препарат вносять в розраховану кількість води, ретельно перемішують і відразу ж проводять бактеризацію насіння в день посіву (або за 1-2 дні до нього) на машинах типу ПК-20 Супер, ПКС-20 Супер, ПК-20-02 Супер аналогічно протруєнню згідно інструкції до машини. Попередньо машину треба ретельно очистити від залишків протруйників.

Застосування протруйників не рекомендується, оскільки їх діючі речовини можуть негативно впливати на життєздатність і функціональну активність клітин бульбочкових бактерій.Застосування гербіцидів призводить до фітотоксичного впливу на рослини і затримці формування бобово-ризобіального симбіозу, тому їх необхідно вносити в ґрунт завчасно.

Запобіжні заходи.

Не допускати потрапляння прямих сонячних променів на препарат, приготовану суспензію і бактеризоване насіння.

Зберігання

Термін зберігання 6 місяців. Максимальна температура зберігання 10 град.

ЗАМОВИТИ