Мікробний консервант (рідкий)

Ціна: 135 грн./л    Замовити

 

Мікробний консервант для сінажу – пробіотичний препарат, призначений для підвищення якості і терміну збереження сінажу. Мікробний консервант для сінажу являє собою суспензію коричневого кольору і містить бактерії Bacillus subtilis, які володіють вираженою аміло- та протеолітичною активністю, є антагоністом до гнильних і маслянокислих бактерій.

 

Біологічна дія.

Основною метою використання консерванту є переробка бактеріями цукру в молочну кислоту, забезпечення швидкого зниження показника рН за 1-2 доби до 4,8-5,5 і досягнення таким чином вищої стабільності корму при зберіганні, кращого збереження поживних речовин, а також аеробної стабільності при відкритті корму перед згодовуванням.

Застосування консерванту дозволяє регулювати мікробіологічні процеси при зберіганні сінажу і забезпечує збереження корму високої якості. В сінажі під впливом консерванту зберігається високий вміст каротиноїдів і вітаміну С. Бактерії безпосередньо в сінажі виробляють вітаміни групи В і органічні кислоти, які захищають консервовану масу від гниття, цвілі, маслянокислого бродіння, що сприяє одержанню корму з приємним для тварин запахом і смаком, знижує затрати кормів і збільшує їх конверсію.

Ефективність.

Сінаж має виражені пробіотичні властивості. Його згодовування сприяє народженню здорового приплоду, зниженню захворюваності молодняку на шлунково-кишкові хвороби та підвищенню продуктивності сільськогосподарських тварин.

Спосіб застосування та дози.

1 літр Мікробного консерванту достатньо для приготування 40 тонн сінажу.

Для приготування робочої суспензії 1 літр консерванту вносять у 99 літри води та ретельно перемішують. Норма витрат робочої суспензії консерванту — 2,5 літри на 1 тонну сировини. Зелену масу ретельно поливають суспензією та закладають на зберігання. Можлива обробка зеленої маси безпосередньо в кормозбиральному комбайні — це дозволяє рівномірно розподілити робочу суспензію консерванту по зеленій масі. Робочу суспензію консерванту готують безпосередньо в день застосування; параметри сховищ мають відповідати застосовуваним засобам механізації; дно траншеї — мати граничний ухил до 2° у бік виймання сінажу, що запобігає підтіканню води під час доступу до сінажної маси. Сінаж згодовують згідно з нормами раціонів, які встановлені для відповідних видів тварин і вікових груп.

Запобіжні заходи.

Протипоказань до застосування не встановлено. Препарат у рекомендованих дозах не має побічної дії на організм тварин.

Зберігання

Термін зберігання 14 діб. Максимальна температура зберігання 10 град. Зберігати приготовлену водну суспензію не більше 24 годин.

ЗАМОВИТИ