|

НЕПТУН

Нептун  (Оригінатори – Носівська СДС Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла НААН та Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН) – середньостиглий сорт вівсу. Внесений до Державного реєстру сортів рослин України в 2005 році для зони Полісся України.

Різновидність – мутіка.  Сорт середньостиглий, вегетаційний період – 88-95 днів. Стійкий проти ураження сажкою, корончатою та стебловою іржею. Шведською мухою уражується слабо. Стійкий до вилягання, осипання, посухи. В конкурсному випробуванні урожайність сорту складала 5 т/га, що на 0,4-0,5 т більше від національного стандарту. В Державному випробуванні перевищення сорту за урожайністю над середнім стандартом становила 18%.

Замовити


ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ

Парламентський (Оригінатори – Носівська СДС Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла НААН та Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН) – середньостиглий сорт вівсу. Внесений до Державного реєстру сортів рослин України в 2009 році для зони Полісся України.

Різновидність – мутіка. Сорт середньостиглий, вегетаційний період – 90-100 днів. Стійкий до осипання, посухи та основних хвороб. Шведською мухою пошкоджується слабо. Потенційна урожайність сорту – 7 т/га.

Замовити


ЧЕРНІГІВСЬКИЙ 28

Чернігівський 28 (Оригінатори – Носівська СДС Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла НААН та Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН) – середньопізній сорт вівсу. Внесений до Державного реєстру сортів України в 1996 році для зон Лісостепу, Степу та Полісся України.

Різновидність – мутіка. Сорт середньопізній, вегетаційний період – 100-115 днів, дозріває на 6-7 днів пізніше районованих сортів. На початкових фазах розвитку характеризується інтенсивним ростом та доброю облистяністю. Посухостійкість добра, стійкість до вилягання порівняно висока, тільки при надмірному зволоженні в період вегетації і максимальному накопиченні зеленої маси посіви можуть вилягати. Сорт середньо уражується корончатою і стебловою іржею, шведською мухою пошкоджується слабо. Середня урожайність зерна сорту становить 4,88 т/га, зеленої маси у фазу колосіння – 45-50 т/га, при повному дозріванні – 5 т/га.

Замовити