|

Наукові конференції

25 жовтня 2023 р. в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася XVI Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція молодих вчених “Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві”.
Інформаційний лист
Тези

26 жовтня 2022 р. в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася XV Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція молодих вчених “Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві”.
Матеріали ХV наукової конференції молодих вчених

26-27 жовтня 2021 р. в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася онлайн-конференція “Біологічні аспекти оптимізації продукційного процесу культурних рослин”.
Інформаційний лист
Тези

26 лютого 2021 р. в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася Всеукраїнський он-лайн агросемінар”Ефективні біопрепарати для сільського господарства”.
Сторінка семінару

27 жовтня 2020 р. в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася XIV наукова онлайн-конференція молодих вчених “Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві”.
Сторінка конференції

4-5 вересня 2019 р. в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася інтернет-конференція “Актуальні питання сільськогосподарської мікробіології”.
Тези

24–25 жовтня 2018 р. в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася ХIII Наукова конференція молодих вчених “Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві”.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь. Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються до 10 вересня 2018 року! Наукова конференція відбулася в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 97.

24–25 жовтня 2017 р. на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася ХII Наукова конференція молодих вчених “Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві”.
Запрошуємо всіх колег взяти участь. Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються до 15 вересня 2017 року! Наукова конференція відбулася в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 97.
Запрошення  для участі

3–4 жовтня 2016 р. на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася ХІ Наукова конференція молодих вчених Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві”.
Запрошуємо всіх колег взяти участь. Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються до 1 серпня 2016 року! Наукова конференція відбулася в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 97.
Запрошення  для участі

16–18 червня 2015 р. на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Мікробіологічні аспекти оптимізації продукційного процесу культурних рослин”. Програма конференції передбачала виклад доповідей на сайті http://conf2015.ho.ua згідно таких секцій: «Ґрунтова мікробіологія», «Рослинно-мікробні взаємодії» та «Мікробні препарати у землеробстві».

22–24 жовтня 2014 р. відбулась наукова інтернет-конференція молодих вчених “Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві” матеріали конференції розміщені на web-сайті www.isgm-rmv.ho.ua. Також матеріали конференції опубліковані в збірнику тез, розміщеному в електронному варіанті на сайті Ради молодих вчених та сайті Інституту (www.isgm-rmv.ho.ua, www.ismav.com.ua).