Директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко та завідуюча лабораторією екології ґрунтових мікроорганізмів Любов Токмакова 3 грудня 2019 року взяли участь у щорічній конференції Pro100 AGRO-2019, яку провела компанія KERNEL у рамках партнерської програми Open Agribusiness, яка створена для обміну практиками, трендами та найефективнішими інструментами з метою сприяння розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні (м. Київ).
У конференції взяли участь близько 1000 учасників, 9 ТОП-спікерів і міжнародних експертів, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Про головні тенденції агробізнесу розповіли генеральний директор KERNEL Євген Осипов та директор із закупівель зернових та олійних культур Олександр Головін. Найкращі агроексперти розказали про основні тренди, інноваційні технології і зарубіжні агровиробничі кейси для збільшення врожайності та прибутку агробізнесу.
Презентовано GIS-портал, як інструмент зручної оцінки та порівняння результатів у розрізі полів по культурах з врахуванням географії розміщення, показників якості виконання, дотримання технології та інших чинників, зокрема, врожайності та продуктивності полів, створення інтерактивних мап за всіма показниками.
Також учасникам було представлено 2 поверхи експозони для бізнесу.