Сьогодні, 5 серпня 2020 року, директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко взяв участь у XXХI регіональному форумі «Органічна Україна 2020», який провели в он-лайн режимі Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА та громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна».
В заході прийняли участь представники Міністерства розвитку економіки, Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА, громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна», керівники сільгосппідприємств, які займаються органічним виробництвом, представники установ, які займаються реалізацією органічної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках.
Під час форуму обговорили питання сприяння розвитку органічного виробництва, проблеми та шляхи їх вирішення, підвищення рівня обізнаності операторів органічного ринку, в тому числі з питань державної та регіональної підтримки в агропромисловій галузі, наукових розробок та збуту продукції.
Анатолій Москаленко ознайомив учасників форуму з науковими розробками вчених-мікробіологів Інституту для органічного виробництва та економічною ефективністю від їх застосування на прикладі господарств Чернігівської області. Доповідь викликала неабиякий інтерес присутніх, були досягнуті попередні домовленості по застосуванню наукових розробок ІСМАВ НААН в декількох господарствах – виробників органічної продукції.