Директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко взяв участь у зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським, яка пройшла з представниками бізнесу та аграрного сектору Чернігівської області.
            На зустрічі були присутні представники Офісу Президента України, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко та заступники, народні депутати, підприємці та агровиробники.
            Під час зустрічі обговорили ряд питань, які турбують підприємців нашої області, а також запропоновані пропозиції для покращення їх роботи. Зокрема, представники аграрного бізнесу піднімали питання про доступні кредити, врегулювання фітосанітарних норм для експорту продукції, поліпшенні логістики на внутрішньому ринку, ділилися проблемами в тваринницькій галузі та органічного виробництва.
Володимир Зеленський подякував всім учасникам за зустріч, взяв всі надані пропозиції для подальшої роботи та пообіцяв, що держава зі своєї сторони буде допомагати розвитку бізнесу на Чернігівщині.
            По завершенню зустрічі Анатолій Москаленко в особистому спілкуванні з Президентом України порушив проблему запровадження дієвого ефективного механізму державного контролю за збереженням і відновленням родючості грунтів та передав Президенту відповідні пропозиції.Відбулося зацікавлене обговорення цієї важливої проблеми. Також Анатолій Москаленко запросив очільника держави відвідати унікальний і єдиний за напрямом роботи НДІ в державі. Президент разом з головою Чернігівської ОДА обов’язково пообіцяли відвідати наш Інститут під час наступного візиту до Чернігова.