Директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко взяв участь в Урочистій відео-конференції, яка пройшла в межах святкування 125-ї річниці Ніжинського агротехнічного інституту (НАТІ), який є відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України. НАТІ – провідний аграрний заклад вищої освіти Чернігівщини, що провадить інноваційну освітню діяльність, здійснює фундаментальні і прикладні дослідження в аграрній сфері та впроваджує їх результати у виробничий сектор агропромислового комплексу.
Урочисті слова привітань пролунали від керівництва інституту, депутатів, представників органів місцевого самоврядування та духовенства, колег, випускників, студентів, партнерів та друзів.
Анатолій Москаленко приєднався до всіх привітань та побажав подальшого динамічного розвитку навчального закладу, побільше абітурієнтів та божого благословіння. Окремі слова вдячності були адресовані керівнику навчального закладу – Лукачу Василю Степановичу, який 39 років очолює навчальний заклад і з ім’ям якого пов’язаний бурхливий динамічний розвиток провідного ВНЗ Чернігівщини аграрного спрямування.