Відбулось засідання відділу ЕІВМІ та ОПНК, на якому були підведені підсумки роботи по відділу. В засідання взяв участь директор ІСМАВ НААН Анатолій Москаленко.
Заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Юрій Халеп спочатку подякував співробітникам відділу, які весь час знаходились на робочому місці під час карантину та за злагоджену роботу між іншими співробітниками, які працювали дистанційно. Незважаючи на роботу в таких умовах в повній мірі забезпечувалось виконання всіх функцій та завдань відділу, що надзвичайно важливо, оскільки йшла весняна посівна кампанія. Далі Юрій Халеп підвів в цілому підсумки роботи по відділу, зокрема підкреслив, що реалізація мікробних препаратів збільшилась на 3% порівняно з аналогічним періодом минулого року, що склало 40% планових надходжень спеціального фонду за рік по Інституту. Також кожен працівник прозвітував окремо за свою роботу.
            Під час засідання були обговорені й інші проблемні питання, які виникають у роботі відділу, розглянуті та затверджені пропозиції по покращенню роботи, зокрема по збільшенню обсягів впровадження наукоємної продукції Інституту.
            Директор Інституту Анатолій Москаленко, позитивно-вражений професійною маркетинговою діяльністю, підвів підсумки засідання, визначив інші важливі напрямки роботи відділу, подякував за роботу та побажав колегам наснаги та творчої реалізації своїх ідей в подальшій роботі.