Продовжуємо знайомитись з нашими аспірантами!
«Всім привіт, мене звуть Павленко Анатолій. Я аспірант лабораторії рослинно-мікробних взаємодій ІСМАВ НААН. Наукою зацікавився в період вивчення курсів “Еволюційне вчення” та “Мікологія” в НДУ імені М. Гоголя. З тих пір активно займаюсь самоосвітою, що дає змогу зруйнувати стереотипи та розширити світогляд.
Підчас екскурсії в ІСМАВ НААН співробітники Інституту розкрили всю важливість мікробіології в повсякденному житті, яка може вважатися однією з основних дисциплін біології, так як без знань особливостей мікроорганізмів неможна зрозуміти все різноманіття життя на Землі, умов її появи та еволюції. Сама можливість вчитись в креативному просторі, де можливий розвиток критичного мислення та здобуття корисних когнітивних навичок, допомогли у виборі майбутньої професії.
Зараз під керівництвом свого наукового керівника Kopilov Eugene, досліджую целюлозолітичні та антагоністичні властивості нового ефективного штаму гриба Trichoderma viride, що може бути використаний як біоагент препарату подвійної дії. Мною та колегами показано, що T.viride характеризується високою антагоністичною активністю щодо широкого спектру фітопатогенних грибів, проявляючи гіперпаразитизм. Також одержані результати при вивченні мікоценозу кореневої зони кукурудзи засвідчили, що штам може бути використаний для передпосівної обробки сільськогосподарських культур з метою їх захисту від збудників кореневих хвороб.
Моєю метою є успішний захист дисертаційної роботи, особистий розвиток та подальші наукові дослідження в ІСМАВ НААН.
Запрошую всіх абітурієнтів до однієї з найкращих дослідних установ, де у ВАС буде можливість кожного дня досягати нових вершин та підтримувати свій інтерес до науки!»
🔎Детальніше про Аспірантуру ІСМАВ НААН