13 листопада 2018 р. в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулося
засідання Координаційно-методичної ради ІСМАВ – головної установи з виконання ПНД НААН 7 “Сільськогосподарська мікробіологія”.

У засіданні брали участь науковці 5 наукових установ НААН – виконавців програми.

Заслухано звіти про виконання науково-дослідних робіт за 23 завданнями другого рівня, з них фундаментальних – 13, прикладних – 9, пошукових – 1.

Координаційно-методична рада схвалила всі представлені звіти, які виконано на належному науково-методичному рівні, відповідно до технічних завдань, тематичного плану та робочих програм у повному обсязі.

 

Директор Інституту, доктор сільськогосподарських наук, член-кореспондент НААН В.В. Волкогон привітав співробітників з Днем працівників сільського господарства України та 100-річчям Національної академії аграрних наук України; відзначив наукові досягнення колективу Інституту та побажав нових творчих досягнень на ниві аграрної науки.

Заступник директора з наукової та інноваційної діяльності, доктор економічних наук А.М. Москаленко вручив Почесні грамоти ІСМАВ та цінні подарунки з нагоди 100-річчя НААН відомим науковцям у галузі сільськогосподарської мікробіології, які нерозривно поєднали свою долю з Інститутом:

доктору сільськогосподарських наук, члену-кореспонденту НААН В.В. Волкогону (працює в Інституті упродовж 42 років);

доктору біологічних наук, професору О.В. Надкерничній (працює в Інституті упродовж 41 року);

кандидату сільськогосподарських наук, старшому науковому співробітнику Л.М. Токмаковій (працює в Інституті упродовж 46 років).

А.М. Москаленко відзначив їх вагомий вклад у розвиток аграрної науки, у розбудову та піднесення авторитету Інституту, підготовку наукових кадрів вищої кваліфікації, високий професіоналізм; побажав нових відкриттів та довгих років творчої праці в ІСМАВ.

Від Чернігівської міської організації професійної спілки працівників агропромислового комплексу України колектив Інституту привітав голова міського комітету профспілки АПК О.В. Ганіч та вручив нагороди членам профспілки:

начальнику Відділу економіки, інтелектуальної власності, маркетингу інновацій та організації підготовки наукових кадрів, кандидату економічних наук Ю.М. Халепу

начальнику Відділу наукового забезпечення агропромислового виробництва, кандидату сільськогосподарських наук О.В. Єгорову ;

науковому співробітнику лабораторії екології ґрунтових мікроорганізмів І.В. Ларченко;

провідному мікробіологу лабораторії екології ґрунтових мікроорганізмів О.П. Лепесі;

провідному мікробіологу лабораторії пробіотиків О.М. Дмитрук